Кабмін виставить на продаж родовища сланцевого газу

Україна виставить на аукціон родовища сланцевого газу. Про свою зацікавленість у видобутку ресурсів вже заявили США, Нідерланди та Італія.

Уряд планує провести аукціони з виділення площ для розробки родовищ сланцевого газу, повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко.

"Декілька компаній вже прийшли - це перш за все американські компанії, європейські: голландська Shell, а також італійська Eni. Я знаю, що найближчим часом буде проведено ряд аукціонів з виділення площ на видобуток сланцевого газу", - повідомив Бойко.

Чиновник додав, що провідні компанії світу проявляють значний інтерес до видобутку сланцевого газу в Україні і мають намір взяти участь в аукціонах з виділення площ для розробки родовищ.

Нагадаємо, на початку червня Юрій Бойко, виступаючи на Міжнародному економічному форумі заявив, що Україна планує через 5-7 років розпочати промисловий видобуток сланцевого газу.

Прискорити пошуки альтернативних джерел газу Україну примушують високі ціни на імпортоване із Росії блакитне паливо.

Як відомо, ціна імпортного природного газу, що постачається російським "Газпромом" "Нафтогазу України" у другому кварталі збільшилася до 295,6 доларів за тисячу кубометрів. У третьому кварталі вона виросла до 350 дол. і в четвертому планується 400 дол. за тисячу "кубів.

Читайте також:

Україна через 5-7 років добуватиме сланцевий газ

Україна і США підписали меморандум про сланцевий газ

Україна шукає альтернативу російському газу за прикладом США

Азаров шукає альтернативу російському газу

"Газпром": сланцевий газ не знизить залежність України від Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: