Москву визнали містом із найдорожчими готелями у світі

Середня вартість ночівлі у Московських готелях коштує 423 долара.

Столиця Росії черговий раз визнана містом із найвищими цінами в готелях. Так, у 2011 році середня вартість ночі у московському готелі коштує 423 долара.

Рейтинг міст склала міжнародна компанія Hogg Robinson Group (HGR), яка займається моніторингом туристичних послуг по всьому світу.

До списку, який очолила Москва, увійшли 50 міст. Друге місце зайняла швейцарська Женева, третє - Цюрих, який також розташований у Швейцарії. Париж посів четверте місце, а Стокгольм - п'яте.

Експерти підрахували, що середня вартість ночі в московському готелі в січні-червні цього року становила 260 фунтів стерлінгів (більше 12 тисяч рублів). Порівняно з тим же періодом минулого року зростання ціни склало три фунта. Тим часом у Женеві за цей час середня ціна зросла на 26 фунтів (із 201 до 227), а у Цюриху - на 32 фунти (зі 188 до 220).

Варто відзначити, що Москва втрималася на першому місці списку попри скромне зростання рубля та економіки Росії. Минулого роцку середня ціна московських готелів знизилася на 12%.

Представник HGR Маргарет Боулер зазначила, що основна динаміка зростання цін на готелі тепер відмічається не у Європі, а в Азії, що свідчить про глобальну зміну бізнес-пріоритетів.

Нагадаємо, вцілому найдорожчим містом світу для туристів визнана столиця Франції Париж.

Читайте також:

Париж визнали найдорожчим туристичним містом світу

Київ увійшов до десятки найдорожчих міст світу

Всі готелі України отримають зірки

Визначено 5 найбільш популярних країн для секс-туризму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: