Суд заарештував нафтові акції "Нафтогазу"

Британській суд наклав арешт на 5,8% акцій компанії, якими володіє "Нафтогаз", через кількамільйонні борг НАКу перед підприємством.

Англійський суд наклав арешт на 5,8% акцій британської компанії JKX Oil & Gas plc, якими володіє НАК "Нафтогаз України".

"Є визначення англійської суду, якою накладено арешт на акції належать "Нафтогазу" в компанії. "Нафтогаз" не збирався їх (акції) продавати, а рішення суду виникло у зв'язку зі старим боргом НАКу перед однією англійською компанією в кілька мільйонів доларів", - повідомило джерело, знайоме із ситуацією.

За його словами, рішення суду є безболісним для всіх сторін справи. За чиїм позовом було прийнято ухвали суду, він не уточнив.

Основним активом JKX Oil & Gas в Україні є Полтавська газонафтова компанія, що займається видобутком вуглеводнів на Ігнатіївському, Мовчанівське, Ново-Миколаївському, Руденковскому, Заплавському, Єлизаветівському, Червоноярському, Східному родовищах у Полтавській області.

JKX Oil & Gas також має ліцензії на нафтогазові ділянки в Грузії, Болгарії, Туреччини, Італії, США та Росії. Станом на початок квітня, "Нафтогаз" володів 5,8% акцій JKX Oil & Gas.

Нагадаємо, що за словами прем'єр-міністра Микола Азарова, збитки "Нафтогазу" у 2010 році складуть близько 10 млрд гривень. В минулому році компанія мала збитки у 50 млрд грн.

У січні-червні 2010 року підприємства, що входять в структуру НАК "Нафтогаз України", скоротили платежі до бюджетів усіх рівнів на 33,7%, в порівнянні з аналогічним періодом 2009 року, до 13 млрд 925,4 млн грн, повідомили в Мінпаливенерго.

Читайте також:

Азаров: збитки "Нафтогазу" складуть 10 млрд гривень

Азаров: пропозиція об'єднати "Газпром" і "Нафтогаз" - не жарт

"Нафтогаз" планує до жовтня закачати 12 млрд кубометрів газу

"Нафтогаз" на третину скоротив платежі до бюджету

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: