Уряд назвав умову, за якої не підвищуватиме пенсійний вік

Тігіпко запевнив, що уряд зробить все для того, щоб "стимулювати людей залишатися на робочих місцях і давати їм можливість, попрацювавши зайвий рік".

Якщо уряд знайде відповідний компенсатор, підвищення пенсійного віку вдасться уникнути, заявив віце-прем'єр Сергій Тігіпко.

"Рішення про підвищення пенсійного віку буде розглядатися урядом. Я можу сказати одне: якщо ми знайдемо компенсатори, які дозволять нам не збільшувати пенсійний вік - ми цього робити не будемо", - сказав він.

"Якщо ми не знайдемо таких компенсаторів, то ми повинні зробити все для того, щоб стимулювати людей залишатися на робочих місцях і давати їм можливість, попрацювавши зайвий рік, отримати більшу заробітну плату та інші переваги", - заявив Тігіпко.

Як відомо, український уряд зобов'язався перед Міжнародним валютним фондом заради отримання чергового кредиту вдатися до низки непопулярних кроків, зокрема підвищити роздрібні ціни на природний газ для населення, а також поступово підвищити пенсійний вік для жінок з 55 до 60 років.

Раніше Верховна рада тричі провалила законопроекти опозиції про мораторій на підвищення пенсійного віку.

Читайте також:

У Раді пожалілися, що депутатам мало пенсії в 10 мільйонів

Рада відмовилась вводити мораторій на підвищення пенсійного віку

За два роки пенсії українцям нараховуватимуть по-іншому

ВідеоУряд назвав умову, за якої не підвищуватиме пенсійний вік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: