Влада залишить без пільг ветеранів ВВВ, "чорнобильців" та дітей війни

Законопроектом про гарантії держави щодо виконання судових рішень, уже ухваленим парламентом у першому читанні, пропонується скасувати соціальні пільги 16 категоріям громадян.

Влада скасує пільги 16 категоріям громадян, в тому числі ветеранам ВОВ, "чорнобильцям" та дітям війни.

Про це розповів народний депутат від БЮТ-"Батьківщина" Андрій Павловський, пише УНН.

"Даний документ цікавий тим, що у другій його частині, у перехідних положеннях, з 1 січня 2012 року скасовується виплата соціальних пільг 16 категоріям громадян. Серед іншого, це стосується ветеранів Великої Вітчизняної війни, "чорнобильців", дітей війни. Окрім того, скасовуються соціальні виплати для міліціонерів та прокурорів", - зазначив Павловський.

Серед іншого, додав нардеп, планується скасувати пільги на сплати комунальних послуг, а також на безкоштовне санаторно-курортне лікування.

"Діти-інваліди Чорнобиля мали право на безкоштовне бюджетне навчання у ВНЗ, а тепер вони будуть навчатися тільки за гроші", - повідомив Павловський.

За його словами, ініціатори ухвалення даного документу хочуть уникнути судових звернень від громадян, які вимагають дотримання їхніх прав відносно отримання соціальних пільг.

Нагадаємо, згідно з постановою Кабміну від 6 липня, уряд підвищив розміри доплати до пенсії чорнобильцям, "дітям війни" і військовослужбовцям до 2012 року.

Читайте також:

Уряд затвердив нові правила отримання податкових пільг

Виплати при народженні дитини зростуть удвічі

40% українців готові за мільйон гривень назавжди залишити Україну

На пільги чорнобильцям у цьому році виділили в 10 разів менше, ніж передбачалося

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: