Дикі панди припинять існування вже через три покоління

Дикі панди опинилися під загрозою вимирання вже через три покоління, через знищення їхнього середовища існування. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Вимирання через три покоління загрожує дикій панді, неофіциальному символу Китаю і символу Всесвітнього фонду дикої природи (WWF), через вирубки лісів і будівництва інфраструктури, пише в понеділок видання Global Times.

Експерт WWF Фань Чжіюна стверджує, що  з 1975 по 1985 рік площа проживання панд в КНР "стиснулася" з 295 тис до 13 тисяч квадратних кілометрів. "Крім того, дороги ускладнюють міграцію панд, що заважає спаровуванню між тваринами з різних груп і нормальному оновленню генофонду", - повідомив Фань.

"Виникає проблема схрещування між родичами, а це призводить до народження слабкого потомства, часто нездатного до репродуктивної діяльності", - вважає експерт.

Зараз в країні в неволі мешкають 239 панд, ще 1,59 тис живуть в бамбукових гаях китайських провінцій Ганьсу, Сичуань і Шеньси. Середня тривалість життя панд в умовах зоопарків зазвичай не перевищує 25 років.

Нагадаємо, що в Китаї велика панда вперше народила дитинча зачате за допомогою замороженої сперми. Американські біологи упевнені, що успіх їх китайських колег допоможе зберегти панд, які знаходяться на межі вимирання.

Читайте також:

Панда вперше народила потомство з замороженої сперми

У Китаї померла найстарша панда

У американському зоопарку народилося дитинча панди

У зоопарку Таїланду показали народження панди

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: