Канадці створили літак, який в польоті махає крилами (відео)

28-річний канадський вчений Тодд Райкхарт розробив орнітоптер - він літає за рахунок рухів крилами, а не роботи пропелера або мотора.

У Канаді розробили так званий орнітоптер - пристрій для польоту з рухомими крилами. Він летить саме за рахунок цих рухів, а не роботи пропелера або мотора.

Вважалося, що такі літальні пристрої - утопія, і працювати в реальності вони не можуть. Орнітоптери люди намагалися створити з того часу, як почали мріяти навчитися літати.

І ось через багато років 28-річний канадський вчений Тодд Райкхарт, доктор інженерних наук з аерокосмічного інституту університету Торонто, все ж таки зміг зробити працюючий орнітоптер і навіть випробував його в роботі.

Літальний апарат отримав назву Snowbird. Він важить 42 кг й створений з вуглеволокна, піноматеріалу і коркового дерева. Розмах крил орнітоптера - 32 м. Прискорення оригінального літаку Snowbird ставив автомобіль, який виконував функцію тягача, але потім, відірвавшись від землі, орнітоптер летів сам.

Змахи крил пристрою забезпечував сам Райкхарт, який крутив педалі. Апарат подолав таким чином відстань майже в 230 метрів зі швидкістю 25 км/год, а молодий учений своїм прикладом довів, що нічого неможливого немає.

Читайте також:

Літак на сонячній енергії протримався у повітрі цілу добу

Американці почали виробляти автомобілі, які літають (відео)

General Motors пересадить автомобілістів на самокат зі штучним розумом

Літак Іл-18 у Нідерландах перетворили на готель

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: