LiveJournal представив нову систему боротьби зі спамом

LiveJournal ввела нову систему боротьби зі спамом: "підозрілі" коментарі відтепер не ховаються, а поміщаються в спеціальну секцію.

Компанія SUP запустила нову систему боротьби зі спамом в LiveJournal.

"Підозрілі" коментарі відтепер не ховаються, а поміщаються в спеціальну секцію. Якщо система не відзначила спамерський коментар як підозрілий, його можна відзначити вручну. Користувач може взагалі не звертатися до розділу з підозрілими коментарями - вони автоматично будуть видалені після того, як система визначить їх авторів як спамерів і заморозить їх аккаунти.

"Логіка ухвалення рішення про підозрілість окремо взятого коментаря розширилася і тепер не обмежується поняттям 'не від друзів, з посиланнями, але також враховує загальну активність коментатора, активність друзів користувача у відношенні коментатора, час створення щоденника та інші параметри", - говориться в документі .

Також введена опція довірчого списку користувачів, коментарі яких не можуть бути обрані системою в якості підозрілих. Опція "приховувати підозрілі коментарі не від друзів" за замовчуванням замінена в налаштуваннях розділу Захист "на" приховувати анонімні".

"Білий" список буде автоматично поповнюватися і іншими способами, в тому числі за допомогою спільноти notaspammer, спеціально створеного адміністрацією ЖЖ, щоб систематизувати неспамерські аккаунти, які перевіряються модераторами вручну.

LiveJournal є найпопулярнішим блогохостингом Рунета. Кирилична аудиторія Живого журналу налічує налічує 4,9 мільйона акаунтів. Щомісяця ЖЖ читають більше 33 мільйонів російськомовних користувачів.

Читайте також:

Хакерські атаки на LiveJournal: блогери підозрюють російську владу

У LiveJournal з'явилися власні гроші

Associated Press зрівняло в правах блог та ЗМІ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: