Оголошено переможців конкурсу найкращих астрономічних фото

На фотографії переможця разом з Чумацьким шляхом зображена сосна з сімейства, що вважається одним з найбільш довгоживучих на Землі.

У британській Королівській обсерваторії в Грінвічі були названі переможці конкурсу на найкращу астрономічну фотографію. Володарем головного призу став американський фотограф Том Лоувіл.

За словами представника обсерваторії, робота Лоувіл заслужила головний приз, оскільки об'єднує образи зоряного неба і земного життя. На фото разом з Чумацьким шляхом зображена сосна з сімейства, що вважається одним з найбільш довгоживучих на Землі.

Робота Лоувіл також була визнана кращою в номінації "Земля і космос". Головна премія конкурсу передбачає грошову винагороду у розмірі 1 тисячі фунтів стерлінгів, а перемога в одній із номінацій - ще 250 фунтів.

Переможцем у номінації "Наша сонячна система" став фотограф з Греції Ентоні Айомамітіс із зображенням сонячного затемнення.

У категорії "Далекий космос" перемогу здобув американець Рохеліо Берналь Андрія c зображенням сузір'я Оріона.

У категорії "Люди і космос" приз отримав ще один американець Стівен Крістенсен.

Нагородою в номінації "Кращий новачок" був відзначений малюнок спіральної галактики М51 в сузір'ї Гончих псів англійця Кена Макінтоша.

Читайте також:

Вчені знайшли нову сонячну систему

NASA вдалося чітко побачити зіткнення галактик

Створено перше тривимірне відео вибуху наднової зірки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: