Розшифровані таємні тексти про останні роки життя Ісуса Христа

Фахівцям вже вдалося розшифрувати частину найдавнішого тексту і переконатися, що рукописи дійсно мають відношення до життєпису Ісуса Христа.

Групі британських учених вдалося розшифрувати частину сакрального тексту, нанесеного 2 тисячі років тому на листки, зроблені зі свинцю. Записи стосувалися останніх років життя Ісуса Христа.

Близько 70 книг, кожна з яких містить кілька прошитих дротом свинцевих пластин, були знайдені 5 років тому на півночі Йорданії місцевими жителями. Знахідка трималася в секреті, так як робилися таємні спроби продати цю найдавнішу бібліотеку.

Але після того, як кілька потенційних покупців звернулися до вчених для проведення експертизи на автентичність, про скарб дізналася широка громадськість.

Повідомляється, що на зробленому з тонкого свинцю листку нанесено зашифрований текст, написаний на івриті. При цьому його автори широко використовували і ієрогліфи.

На сьогоднішній день фахівцям вже вдалося розшифрувати частину найдавнішого тексту і переконатися в тому, що рукописи дійсно мають відношення до життєпису Ісуса.

Читайте також:

Розсекречено таємний дослід хіміків із зародження життя на Землі

Образ Ісуса Христа змоделювали в 3D

Туринська плащаниця виявилася підробкою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: