У Мексиці знайдено палац майя, якому дві тисячі років

Археологи знайшли досі невідомий палац народу майя, якому, за оцінками вчених, приблизно дві тисячі років. Вчені присвоїли знахідці назву "План де Айутла".

Мексиканські археологи знайшли новий палац імперії майя на території південного штату Чіапас.

Як повідомили представники Національного інституту антропології та історії Мексики, стародавнє місто, на території якого виявлено палац, було створено приблизно 2 тисячі років тому.

Знайденому палацу народу майя археологи присвоїли назву "План де Айутла". Вони вказали, що в місці археологічних розкопок виявлено поховання, вік якого відноситься до 900-1000 рр.. нашої ери.

Доступ туристам в новий історичний центр передбачається відкрити вже наступного року.

За словами мексиканського археолога Луїса Мартоса, палац був створений приблизно в 50 році до нашої ери. Він припустив, що відкрите місто грало роль "політичного центру", під впливом якого створювалися інші мегаполіси тогочасного народу.

Вчені вважають, що нова археологічна знахідка дозволить їм розширити знання про давнє населення території сучасної Мексики.

У районі палацу майя вчені виявили три площі, які відповідають вірі стародавнього народу, що вшановує небо, землю і потойбічний світ.

Читайте також:

У Луганську знищили унікальне поховання віком понад 6 тисяч років

У Єрусалимі знайшли меч римського легіонера, якому 2000 років

Знайдена гробниця одного з 12-ти апостолів Ісуса Христа

Вчені знайшли і розшифрували найдавніший текст Європи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: