Біологічний батько Джобса не зміг нічого сказати про його смерть

Стів Джобс виховувався прийомними батьками, які дали йому ім'я і чиє прізвище він згодом прославив. Біологічні батьки, в той час аспіранти, не були одружені і відмовилися від дитини.

У той час як весь світ оплакує смерть 56-річного глави Apple Стіва Джобса, його біологічний батько, який ніколи з ним не зустрічався, не знайшовся, що про нього сказати.

80-річний виходець із Сирії і колишній професор політології Абдулфаттах Джандалі заявив, що він знає про смерть Стіва і зазначив: "Мені дійсно нема чого сказати".

Читайте: Стів Джобс пішов з життя

Стів Джобс виховувався прийомними батьками, які дали йому ім'я і чиє прізвище він згодом прославив. Біологічні батьки, в той час аспіранти, не були одружені і відмовилися від дитини. Але через 10 місяців вони одружилися і народили дочку - біологічну сестру Стіва, з якою він познайомився тільки в 27 років. Це відома романістка Мона Сімпсон, автор книги "Де завгодно, тільки не тут", на основі якої в 1999 році в США був знятий однойменний фільм з Наталі Портман і Сьюзан Сарандон в головних ролях.

Знайомство з сестрою справила величезний вплив на Джобса. "Ми дуже близькі з братом, я не перестаю ним захоплюватися", - сказала в одному з інтерв'ю Сімпсон. "Ми - сім'я. Вона одна з моїх найкращих у світі друзів. Ми розмовляємо по телефону практично щодня", - сказав про неї Стів.

Джобс часто відвідував Мону в Нью-Йорку і саме від неї він дізнавався про їхніх батьків. При цьому він ніколи не намагався зустрітися з батьком, однак кілька разів запрошував мати на різні заходи.

Сам Джандалі нещодавно висловив жаль, що віддав першу дитини на усиновлення. У серпні в інтерв'ю The Sun він висловив бажання зустрітися з сином.

"Я живу надією, що він зустрінеться зі мною, поки не пізно. Я буду щасливий навіть просто випити з ним чашку кави", - зазначив Джандалі.

Разом з тим він додав, що його "сирійська гордість" не дозволяє йому зробити перший крок. "Стів повинен зробити це, - сказав Джандалі. - Я не хочу, щоб він думав, що я прагну заволодіти його станом. Я не потребую грошей. Мені потрібен тільки син, якого у мене немає".

Пізніше Джандалі повідомив іншому виданню, що більше ніколи не буде публічно обговорювати сина.

ЗМІ наводять і таку деталь. Коли офіційно стало відомо про хворобу Стіва, Джандалі відправив йому свою історію хвороби в надії, що це допоможе лікуванню.

Сам Джобс кілька років тому заявив, що впевнений в тому, що його характер був сформований не завдяки біологічним батькам і генам. Власний досвід формував його як особистість. Часто він називав своїх прийомних матір і батька "єдиними справжніми батьками".

Читайте також:

Автобіографія Стіва Джобса стала лідером продажів

Барак Обама: Джобс втілив у собі дух американської винахідливості

Топ-5 винаходів Стіва Джобса

Джобс про життя і працю: залишайтеся голодними, залишайтеся безрозсудними

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: