Чеченське угрупування взяло на себе відповідальність за вбивство Буданова

Угрупування "Ріядус-Саліхійн", яке сформував і очолював Шаміль Басаєв, брало на себе відповідальність за напад на школу в Беслані в 2004 році і вибух у вересні 2010 року на ринку у Владикавказі.

Угрупування "Ріядус-Саліхійн" ("Сади праведників" - араб.) взяло на себе відповідальність за вбивство в Москві на початку червня екс-полковника Юрія Буданова. Про це повідомляє "Кавказ-центр". На сайті також повідомили, що буде оприлюднений відеозапис, що підтверджує заяву "Ріядус-Саліхійн".

Це угрупування, яке сформував у 2001 році і очолював Шаміль Басаєв, раніше брало на себе відповідальність за напад на школу в Беслані в 2004 році і вибух у вересні 2010 року на ринку у Владикавказі.

У жовтні 2010 року російські ЗМІ повідомляли, що США визнали озброєний загін Басаєва "Ріядус-Саліхійн" терористичною організацією.

У той же час джерела в правоохоронних органах зазначили, що заява сепаратистів не стало новиною для слідчих.

"Подібну заяву ми чекали давно, оскільки чеченська версія є однією з основних", - заявив представник слідства.

Кілька тижнів тому джерело в правоохоронних органах заявляло, що найбільш ймовірна версія вбивства Буданова пов'язана з помстою за вбивство чеченки Ельзи Кунгаєвої.

"Певні обставини дозволяють зробити висновок про те, що вбивство Буданова було ретельно сплановано і підготовлено людьми, які вважали своїм обов'язком розквитатися з ним за смерть чеченської дівчини Ельзи Кунгаєвої або інших жертв чеченської війни", - сказало джерело.

За його словами, слідчі недавно їздили на Північний Кавказ, "де вони опитували абонентів Юрія Буданова, які спілкувалися з ним по телефону останнім часом". "Отримані відомості дають підстави вважати, що сліди вбивць ведуть саме в цей регіон", - підкреслило джерело.

Нагадаємо, Оприлюднено подробиці, як терорист готувався до масового вбивства у Норвегії

10 червня 2011 року Юрій Буданов був застрелений невідомим на Комсомольському проспекті в Москві чотирма пострілами в голову. Пізніше його з усіма військовими почестями поховали на кладовищі в підмосковних Хімках.

Читайте також:

Колишні товариші по службі про Буданова: його жорстокість не знала меж

У справі Буданова з'явився кримінальний авторитет Огоньок

Подробиці вбивства Буданова: кілер знав "секретний прийом" спецслужб

Камери зняли, як вбивця Буданова перед розстрілом дав йому викурити останню цигарку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: