Італійська студентка збирається подарувати свою цноту Ахмадінежаду

19-річна італійка Сільвія Валеріо видала скандальну книгу про своє кохання до іранського президента.

Італійська студентка першого курсу відділення літератури Сільвія Валеріо з Падуї написала скандальну книгу "Я поясню вам, чому я його бажаю", присвячену іранському президенту Махмуду Ахмадінежаду.

19-річна Валеріо заявила, що їй подобається Ахмадінежад і саме йому вона прагне подарувати свою цноту. Дівчина пояснила, що її вабить до іранського лідера:

"Він не асоціюється з компромісним режимом, тому що його рот не наповнений такими словами, як "права", "гідність", "допомога", "світ", "спокій", "свобода", тому що він останній єретик нашого часу, заперечує Голокост і подумує застосувати атомну бомбу, тому що він придушує опозицію, тому що загрожує Америці, тому що забороняє жінкам ходити з непокритою головою, тому що дозволяє собі відповідати зневажливою посмішкою на невдоволені гримаси людей всіх кольорів і положень".

Як пише італійська Corriere della Sera, дівчина вважає ультраконсерватора Ахмадінежада "чуттєвим", але при цьому зазначає, що вона – не Єва Браун. Валеріо обурюється, коли іранського президента називають фашистом. За її словами, ще трохи, і до фашистів зарахують Олександра Македонського, Тиберія, Калігулу, Нерона тощо.

Сільвія Валеріо стверджує, що її книга та її заяви - це не провокація. "Якби я хотіла влаштувати провокацію, то обрала би бен Ладена" - заявила дівчина. Але їй подобається Ахмадінежад, саме йому вона хоче подарувати свою цноту.

Щоб виправдати свій вибір, Сільвія згадала про розчарування, які вона відчула з італійськими чоловіками: 50-річним вчителем танго, викладачем філософії та іншими.

Відповідаючи на питання про те, що вона буде робити, адже Ахмадінежад не терпить письменниць у своїй країні, Сільвія сказала: "Я не буду письменницею - у світі, де не про що журитися, можна відмовитися і від письменництва".

Вона зазначила, що готова носити хіджаб і взагалі не розуміє, чому жінки так обурюються з приводу хустки, коли існують більш серйозні проблеми.

Читайте також:

Ахмадінежад назвав теракт 11 вересня "жахливою фальсифікацією"

Буш після рукостискання з гаїтянином витер руку об Клінтона

Критика Ахмадінежада ув'язнили за пропаганду проти ісламського режиму

За 10 тисяч євро румунка продала свою цноту з аукціону

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: