Кадирова обрали генсеком Всесвітнього конгресу чеченців

Учасники Всесвітнього форуму чеченців прийняли Статут конгресу та затвердили склад президії, а також обрали Рамзана Кадирова генеральним секретарем Світового конгресу чеченців.

У середу, 13 жовтня, делегати Всесвітнього форуму чеченців обрали главу Чечні Рамзана Кадирова генеральним секретарем Світового конгресу чеченців.

Учасники з'їзду також прийняли Статут конгресу та затвердили склад президії, до якого увійшли відомі чеченські вчені, депутати, політологи.

Відзначимо, що сьогоднішній форум, на який з'їхалося понад тисячу людей, був першим за останні 20 років. Його завданням називали консолідацію чеченців усього світу.

Нагадаємо, у вересні у Варшаві відбувся Всесвітній конгрес чеченського народу, організований урядом невизнаної Республіки Ічкерія. Офіційна Москва назвала проведення заходу "вкрай небезпечною подією", відзначивши при цьому, що Росія болісно сприймає ситуацію, коли на території якої-небудь країни організовується зустріч тих, хто так чи інакше причетний до тероризму.

У роботі Конгресу взяв участь голова уряду невизнаної Республіки Ічкерія Ахмед Закаєв, оголошений Росією в міжнародний розшук. Москва зажадала від Варшави його видачі, проте польський суд відмовився задовольнити прохання прокуратури про запобіжний захід – арешт Закаєва на 40 днів.

Читайте також:

Кадиров скликав у Грозному Всесвітній конгрес чеченського народу

Закаєв присягнув новому лідеру чеченських бойовиків

У Чечні відкрили патріотичний клуб "Путін"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: