Мєдвєдєв заговорив про можливість звільнення Путіна

Під час прес-конференції для журналістів Дмитро Мєдвєдєв повідомив, що не збирається псувати "злагоджений механізм" уряду Путіна. Але залишає за собою право відправити його у відставку.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв вперше за весь термін свого правління проводить масштабну прес-конференцію для журналістів, яку також транслюють у прямому ефірі.

Серед перших запитань до президента було чи має він намір відправляти у відставку уряд або міністрів. Мєдвєдєв не дав конкретної відповіді, чому він не звільнив жодного міністра, тоді як змінив близько 20 губернаторів.

Глава Кремля зазначив, що уряд РФ працює як злагоджений механізм, але він залишає за собою право вирішувати питання про відставку кабінету або окремих міністрів.

"Уряд працює як злагоджений механізм і висмикувати з нього окремі ланки не дуже правильно, але у президента є повноваження, включаючи повноваження щодо формування уряду і відставку уряду. Я ці повноваження не змінював і не відмовлявся", - сказав Мєдвєдєв.

Як очікується, прес-конференція з президентом триватиме близько півтори години. За цей час Мєдвєдєв відповість як на запитання журналістів із залу, так і на питання, задані по інтернету. Загалом на захід акредитувалися більше 800 журналістів.

Медведєв почав конференцію зі вступного слова, однак практично відразу попросив ставити запитання. Президент веде захід самостійно, без допомоги прес-секретаря.

Як відомо, попередник Дмитра Мєдвєдєва Володимир Путін регулярно влаштовував такі заходи.

Читайте також:

Мєдвєдєва порівняли з Горбачовим та китайським "дисидентом у владі"

Рейтинги Мєдвєдєва і Путіна впали до рекордного мінімуму

Комуністи заявили, що через рік Зюганов стане президентом Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: