Мєдвєдєва звинуватили в спробі перетворити Росію в концтабір

Депутат-єдинорос виступив проти законопроекту "Про поліцію", запропонованого Дмитром Мєдвєдєвим.

Розширення прав правоохоронних органів, яке ініціює Дмитро Мєдвєдєв призведе до "створення нового концентраційного табору, назвою якого буде "Росія" і яким буде керувати нове злочинне угруповання під назвою "міліція" або "поліція". Про це заявив депутат Держдуми від "Єдиної Росії" Андрій Макаров, виступаючи проти законопроекту "Про поліцію", запропонованого до громадського обговорення президентом Дмитром Мєдвєдєвим. На думку Макарова, документ надасть поліцейським необмежені права.

Він зазначив, що новий законопроект підтримує МВС РФ.

"У нас сьогодні як і раніше вся преса - це зведення з полів бойових дій. Органи внутрішніх справ ведуть війну проти свого народу", - заявив Макаров. Він додав, що ці структури правопорядку, "як прийнято в об'єднаній злочинного угруповання, хочуть пов'язати владу кров'ю, пов'язати її прийнятими рішеннями". На його думку, зараз у влади "ще є можливість відмовитися, сказати: 'Ми не з ними, ми з народом'".

Також парламентарій виступив проти створення громадських рад при правоохоронних структурах. Він заявив, що "спроба прикритися іменами і репутацією чесних людей - це найбільш підлий обман, який пропонується зробити нашій країні".

Слова Макарова були сказані на засіданні круглому столі, скликаному комітетом Держдуми з безпеки для обговорення підготовлюваного законопроекту. При цьому депутат-єдинорос зазначив, що виступає з особистою думкою.

Проект закону "Про поліцію" на початку серпня 2010 був опублікований на спеціальному сайті для того, щоб у його обговоренні могли взяти участь усі бажаючі. Після публікації багато журналістів, експертів та інших спостерігачів відзначили, що у деяких своїх частинах документ, покликаний виправити існуючі недоліки міліції, насправді розширює повноваження органів внутрішніх справ.

Читайте також:

17-річного підлітка кастрували на допиті в міліції

Російські міліціонери поливали геніталії затриманих окропом

Російських правоохоронців зобов'яжуть доносити одне на одного

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: