Мєдвєдєв у Давосі: теракт в "Домодєдово" не поставить Росію на коліна

Президент РФ виступив на Всесвітньому економічному форумі, висловлюючись про свободу, модернізації та перспективи Росії на економічній арені. Сам же форум розпочався з хвилини мовчання в пам'ять про загиблих у "Домодєдово".

Всесвітній економічний форум у Давосі відкрився хвилиною мовчання в пам'ять про загиблих у результаті теракту в аеропорту "Домодєдово".

Разом з учасниками форуму пам'ять жертв теракту вшанував президент РФ Дмитро Мєдвєдєв, підкресливши, що теракт не поставить Росію на коліна.

Відразу після відкриття російський лідер виступив перед учасниками - нагадаємо, що його програма перебування через теракт була значно скорочена. Мєдвєдєв заявив, що виконавці теракту розраховували, в тому числі, зірвати його поїздку до Давосу.

"Ті, хто скоїв цей злочин, направивши свій удар на громадян різних країн, розраховували на те, що це поставить Росію на коліна, змусить нас зайняти оборонну позицію, розраховували просто на те, що президент Росії не приїде на цей форум", - сказав Медведєв.

Він підкреслив, що організатори теракту - прорахувалися. Росія усвідомлює своє місце у світі, Росія усвідомлює обов'язки перед своїми громадянами і буде їх виконувати, і обов'язки перед світовим співтовариством.

Також, у рамках свого виступу Дмитро Мєдвєдєв встиг заявити світовому економічного співтовариства, що демократія в Росії буде розвивається завдяки економічній модернізації.

"Відчуття людей, їх соціальне самопочуття - головний показник успішності розвитку країни. Стійке переконання громадян у тому, що вони живуть у демократичній державі, чесний діалог між владою та громадянами, в тому числі, заснований на інформаційних технологіях "прямої демократії", - сказав Мєдвєдєв

В свою чергу, президент Росії рішуче висловився проти будь-яких спроб обмежити свободу інтернету, в якому він бачить інструмент об'єднання людей різних країн.

"Загальна зв'язаність стане найпотужнішим драйвером економічного зростання. А будь-які спроби розірвати ці зв'язки, наприклад, обмежуючи свободу інтернету або поширення інновацій, приведуть світ до стагнації. Росія не буде підтримувати наміри та ініціативи, що ставлять під сумнів свободу в інтернеті.", - додав Мєдвєдєв.

Також Медведєв нагадав, що Росія вже давно готова до вступу в СОТ. Він сподівається, що цей процес нарешті завершиться в 2011 році - в усякому разі, всі партнери йому це обіцяли.

"Всі ці процеси стратегічно значимі і не суперечать одне одному. Більше того, у випадку успіху буде створено єдиний ринок від Атлантики до Тихого океану. Величезний ринок, на якому всім буде цікавіше і вигідніше працювати", - підкреслив він.

Як відомо, президент Віктор Янукович у Давосу збирається залучати інвестиції в Україну. Також Янукович хоче обговорити питання розвитку зони навколо ЧАЕС.

У нього також заплановані зустрічі з керівництвом Світового Банку, ЄБРР і МВФ із питань подальшого співробітництва.

Крім того, у президента на п'ятницю намічений ланч із польським колегою Броніславом Коморовським.

Нагадаємо, Давос-2011 проходить з 26 по 30 січня 2011 року.

Читайте також:

У Давосі відкривається Світовий форум-2011

Мєдвєдєв почав "рубати голови" керівництву МВС за теракт у "Домодєдово"

Обама пообіцяв Мєдвєдєву допомогти у розслідуванні теракта в аеропорту

ВідеоМєдвєдєв у Давосі: теракт в "Домодєдово" не поставить Росію на коліна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: