Мєдвєдєв закликав не дивитися на закони "як на священну корову"

Дмитро Мєдвєдєв хоче "відійти від канонів кримінально-процесуального законодавства", щоб плідно боротися з терористами.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв висловив упевненість, що "арабський сценарій" в Росії "не пройде", а для боротьби з терористами запропонував змінити Кримінально-процесуальний кодекс.

"Я думаю, ми можемо собі дозволити відійти від канонів кримінально-процесуального законодавства. Досить дивитися на нього як на священну корову", - закликав президент РФ.

Зокрема, він запропонував дозволити перенесення розгляду кримінальних справ на інші території - не за місцем скоєння злочину.

Для боротьби з тероризмом Мєдвєдєв вважає за доцільне використовувати методи самих терористів: "Потрібно створювати свої сайти, потрібно бути присутнім у мережах, потрібно створювати релігійні сайти, давати там можливість виступати мусульманським проповідникам і взагалі всім зацікавленим особам".

Погодившись, що присутність екстремістів в Інтернеті не завжди приємна, Мєдвєдєв все ж виключив можливість блокування Інтернету в Росії.

"Це не означає, що треба чинити так, як в деяких державах сьогодні, - блокувати Інтернет, відрізати глобальні комунікації і намагатися збройними силами домовлятися з власним народом. Це шлях в нікуди. Більш того, це злочин", - сказав він.

За словами Мєдвєдєва, невизначені "вони" готували для Росії сценарій, подібний до арабського, і "зараз намагатимуться його здійснювати". Не став він називати і країни, "співпричетні до тероризму" на Північному Кавказі, але сказав, що таких "ціла низка".

Мєдвєдєв провів засідання Національного антитерористичного комітету у Владикавказі, в Північній Осетії, по сусідству з якої - в Кабардино-Балкарії - 19 лютого невідомі розстріляли мікроавтобус з туристами з Москви, а потім підірвали опору канатної дороги на Ельбрус і залишили начинений вибухівкою автомобіль біля одного з готелів.

Читайте також:

У США попередили, що Росія може повторити долю Єгипту

На Ельбрусі підірвали канатну дорогу

Мєдвєдєв у Давосі: теракт в "Домодєдово" не поставить Росію на коліна

Кількість терактів на Кавказі зросла на 100%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: