Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Німеччині ультраправі вийшли на марш під гаслом "Правда звільняє" і влаштували масштабні сутички з ліворадикалами.

Сутички в Берліні_5
Der Tagesspiegel
Сутички в Берліні
У Берліні відбулися масові зіткнення між ультраправими, прихильниками неонацистських спрямувань, та їхніми супротивниками з лівого табору.

Під час побоїща постраждали близько 40 поліцейських, які намагалися розняти хуліганів, а також перехожі, які опинилися поблизу.

Інцидент стався 14 травня в районі Кройцберг, де традиційно проживають багато представників неформальних молодіжних рухів та іммігрантів. За даними місцевої преси, близько 12 години понад 100 ультраправих і прихильників націонал-демократичної партії Німеччини (NPD) зібралися на станції метро Мерінгдам.

Вони мали намір пройти до поліцейського комісаріату у Темпельхофі. Хода, що проводилося під гаслом "Правда звільняє" (Wahrheit macht frei), було санкціоновано владою, проте поліція до останнього моменту тримала інформацію про неї в секреті, щоб уникнути можливих ускладнень.

Тим не менш, ще до початку ходи біля станції метро зібралися близько 500 демонстрантів з лівого табору. Поліція встановила оточення, щоб розвести супротивників, а потім спробувала відтіснити ультраправих через станцію метро на інший бік вулиці, проте втратила контроль над натовпом.

У результаті ультраправі вирвалися з метро та почали зіткнення з лівими радикалами. Під удар потрапили також журналісти, які були на місці події, та іммігранти. Поліція була змушена застосувати балончики з газом. 46 людей були затримані. Щодо 21 людини почато попереднє розслідування за підозрою у завданні тілесних ушкоджень і порушенні громадського порядку.

Читайте також:

Лідера найбільшої в США партії неонацистів застрелив його 10-річний син

Неонацистський марш в Дрездені завершився масовою бійкою

Напередодні дня народження Гітлера скінхеди розчленували друга за зраду ідеалам

Одне з сіл на сході Німеччини захопили неонацисти

Залиште свій коментар

Вибір редакції