Обама дозволив кібератаки на державному рівні

У США на державному рівні дозволено застосовувати кібератаки для підтримання національної безпеки країни.

У США тепер дозволено застосовувати кібератаки для захисту національних інтересів. Відповідні розпорядження підписав президент США Барак Обама.

Документи, які підписав президент, регламентують порядок звернення офіцерів американських збройних сил за дозволом про проведення кібератак на комп'ютери противника. Тепер електронні атаки можна включити до загальної військової стратегії США.

Документи були підписані місяць тому і стали очікуваним завершенням дворічних зусиль Пентагону розробити правила застосування кібератак в інтересах армії США. Вони були складені аналогічно директивам, що регулюють застосування звичайних видів озброєнь, а також ядерної зброї.

Наприкінці травня стало відомо, що згідно нової стратегії Пентагону, кібератаки в бік держави, розцінюються як акт військової агресії, у відповідь на який Вашингтон має право застосувати війська. Хакери, згідно держполітиці країни, є потенційною загрозою для американських ядерних реакторів, метро або трубопроводів. США мають намір розробити план попередження потенційних атак.

Пентагон активізував роботу по боротьбі з кіберзлочинністю після атак хакерів на власні системи відомства у 2008 році. Тоді зловмисник під'єднав до комп'ютера флеш-карту зі шкідливою програмою. Вона стрімко і непомітно поширилася на інші комп'ютери, що належать міністерству оборони. Імовірно, злам був здійснений з ноутбука, зареєстрованого на одній з баз США на Близькому Сході.

У військовому відомстві США вважають, що застосування військової сили стане адекватною відповіддю на кібератаки. У Пентагоні розраховують надалі погодити нову стратегію із зарубіжними партнерами. Торік НАТО виступив з ініціативою провести консультації з приводу методів боротьби з хакерами.

Читайте также:

США оголосили в розшук хакерів, які "вбили" Обаму

Хакери атакували десятки державних сайтів Південної Кореї

Вчені розробляють нову глобальну систему для захисту Інтренету

США відповідатимуть на атаки хакерів ракетними ударами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: