Обама заявив, що після того, як став президентом, перестав бути негром

Президент США вважає, що тепер його мають право критикувати лиже за вчинки, а не за колір шкіри, мовляв, бачили очі, кого обирали.

Битва за земли НАНУ
AFP
Барак Обама заявив, що після обрання на пост президента США він перестав "бути негром".

Таким чином Обама спробував звести до жарту недавні заяви колишнього американського президента Джиммі Картера про те, що критика політичних опонентів Обами заснована на расових забобонах.

Під час участі в запису телепрограми "Шоу Девіда Леттермана" ( "Late Show with David Letterman"), яка виходить на каналі CBS, Барак Обама зазначив, що "важливо всім усвідомити, що я був негром і до обрання президентом". Тому, на думку Обами, ті виборці, які віддали за нього свої голоси, не можуть зараз критикувати його через колір шкіри. Як вважає Обама, якщо його зараз і критикують, то саме як президента, а не як афроамериканця.

"Коли ви вирішуєте стати політиком, ви повинні зрозуміти: не можна сподобатися всім, хтось вас обов'язково буде проклинати", - заявив Обама під час запису шоу, на якому обговорювалися такі теми, як військову присутність США в Іраку і Афганістані, реформу охорони здоров'я та план з виведення американської економіки з кризи.

 

Читайте також:

Барак Обама змусив росіян полюбити США

Обама закликав робити зарядку, щоб зекономити на медицині

Барак Обама "розпустив руки" під час інтерв'ю

Черницю довелося відтягати від Обами за ноги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: