Один з реакторів "Фукусіми" перегрівається

В середу фахівцям вдалося охолодити 2-й енергоблок до 99,4 градуса, проте вночі температура знову підвищилася до 100,7 градуса.

Температура всередині аварійного 2-го реактора японської АЕС "Фукусіма-1", яка напередодні була доведена до потрібного для його холодної зупинки рівня нижче 100 градусів Цельсія, знову перевищила цю позначку. Про це повідомила компанія-оператор аварійної станції ТЕРСО.

Як повідомила енергокомпанія, в середу фахівцям вдалося охолодити 2-й енергоблок до 99,4 градуса, проте вночі температура знову підвищилася до 100,7 градуса. Для досягнення стабільної температури нижче 100 градусів потрібен деякий час.

На 1-му і 3-м реакторах "Фукусіми-1", що отримала серйозні пошкодження в результаті землетрусу і цунамі в березні цього року, необхідна температура вже досягнута і в даний час тримається на позначці близько 80 градусів.

Охолодження проблемних енергоблоків та їх подальша холодна зупинка мають ключове значення для стабілізації "Фукусіма", яку ліквідатори розраховують завершити до кінця року.

Нагадаємо, японські експерти стверджують, що аварія на АЕС "Фукусіма-1" набагато небезпечніша за катастрофу в Чорнобилі в 1986 році.

Читайте також:

Рівень радіації на "Фукусіма-1" досяг рекордної позначки

Наслідки аварії на "Фукусімі" ліквідують тисячі "ядерних циганів" з усієї Японії

У половини дітей з Фукусіми в організмі знайшли радіоактивні речовини

Японець з околиць "Фукусіми" зняв на відео безвухого кролика-мутанта

ВідеоСитуація після аварії на АЕС "Фукусіма-1"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: