Патріарх Кирило: те, що Росія зараз існує - заслуга Черномирдіна

Патріарх Московський і всієї Русі Кирило переконаний, що саме завдяки Віктору Черномирдіну Росія витримала важкі часи 90-х років минулого століття.

Пам'ять Віктора Черномирдіна вшанували учасники четвертої асамблеї "Русского мира" в Москві. Форум розпочався з хвилини мовчання.

Патріарх Московський і всієї Русі Кирило, який був на форумі, зазначив, що в тому, що Росія існує, незважаючи на катаклізми 1990-х років, велика заслуга Черномирдіна.

"Віктор Степанович Черномирдін став політиком найвищого рівня в Росії у найтяжчий час. У силу своєї посади я був у безпосередньому контакті і з владою, і з політичними силами тодішньої Росії, прагнучи зробити все, щоб не було громадянського конфлікту. І в особі Віктора Степановича я бачив людину,яка глибоко переживала трагедію Росії ", - розповів патріарх.

"В країні не було грошей, руйнувалися всі системи, що забезпечують її життєздатність. І в цих умовах управляти російською економікою було неймовірно складно", - нагадав він.

"Те, що зробив Віктор Степанович, різні люди по-різному оцінюють. Але те, що Росія існує, незважаючи на цей катаклізм 1990-х, у тому велика його заслуга", - додав предстоятель РПЦ.

Як повідомлялося, колишній прем'єр-міністр Росії Віктор Черномирдін помер у ніч на 3 листопада на 73-му році життя. За словами близьких, він був важко хворий.

Черномирдін буде похований у Москві на Новодівичому кладовищі 5 листопада.

Усі спогади про видатного політика читайте тут.

Читайте також:

Мєдвєдєв наказав організувати пряму трансляцію похорону Черномирдіна

Названа причина смерті Віктора Черномирдіна

Смерть Черномирдіна: Росія згадує "ядерний чемоданчик" і "царське полювання"

Віктор Черномирдін: біографія та найкращі афоризми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: