Президент Аргентини набила на голові гулю на зустрічі з прихильниками

Президент Аргентини Крістіна Фернандес де Кіршнер вдарилася об огорожу і поранила голову на зустрічі зі своїми прихильниками.

Президент Аргентини Крістіна Фернандес де Кіршнер потрапила до лікарні після того, як на зустрічі зі своїми прихильниками вдарилася об огорожу і поранила голову.

Інцидент стався в середу, 22 червня в будівлі одного з науково-дослідних інститутів Буенос-Айреса після заходів, що там відбувалися. Крістіна Фернандес де Кіршнер несподівано посковзнулася і вдарилася головою об ґрати. В результаті - у неї невелике садно, поріз і гематома.

Президента терміново доставили в столичну лікарню, де їй про всяк випадок зробили томографію мозку. Дослідження не виявили порушень. Проте лікарі рекомендували главі держави провести  робочий день у своїй заміській резиденції.

Нещасний випадок з президентом Аргентини Крістіною Фернандес де Кіршнер стався наступного дня після того, як вона повідомила про свій намір балотуватися на другий термін на виборах, які пройдуть 23 жовтня цього року.

"Ми маємо намір продовжувати рухатися вперед ... Я завжди знала, що мені потрібно було робити, і що я повинна була робити", - заявила президент. Про свій намір переобиратися прямо вона нічого не сказала, проте місцеві журналісти витлумачили її слова про рух вперед, як намір балотуватися.

Кіршнер заявила про намір продовжити інтервенціоністську економічну і соціальну політику, започатковану її чоловіком і попередником на посаді президента Нестора Кіршнера.

Вибори в Аргентині пройдуть в кінці жовтня і, за даними соцопитування, Кіршнер легко на них переможе.

Читайте також:

У вертольота Ангели Меркель відмовив двигун

Росія роздратувала США черговим порушенням демократії

Статистика довела, що "янголи-охоронці" рятують людей від катастроф

Померла найстаріша жінка на Землі, не доживши кілька тижнів до свого 115-го дня народження

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: