Розсекречено причину смерті Юрія Гагаріна

Згідно з розсекреченими документами, Юрій Гагарін загинув через виконання різкого маневру.

Перший космонавт Юрій Гагарін загинув у катастрофі, швидше за все, через різкий маневр. Про це заявив начальник департаменту із забезпечення діяльності архіву виробництва президента РФ Олександр Степанов, коментуючи розсекречені висновки комісії.

"Висновки комісії: виходячи з аналізу обставин льотної події і матеріалів розслідування, найбільш ймовірна причина катастрофи - виконання різкого маневру для відвороту від кулі зонда. Або, що менш ймовірно, - для запобігання входу у верхній край першого шару хмарності", - сказав Степанов, цитуючи розсекречений документ.

У ньому також говориться, що різкий маневр призвів до подальшого потрапляння літака в закритичний режим польоту і звалювання в умовах ускладненої метеорологічної ситуації.

Нагадаємо, вчора в Росії було розсекречено 247 документів, що стосуються першого польоту людини в космос.

За словами начальника НДІ військової медицини Міноборони Росії Ігоря Бухтіярова, документи в основному стосуються польотів перших космонавтів і містять відомості про фізичний стан людей, про особливості психічних реакцій.

Як відомо, до сьогодні причини і обставини катастрофи, в якій загинув перший космонавт СРСР, залишалися нез'ясованими і викликали багато різних чуток, зокрема і таку, що керівництво країни вирішило позбутися національного героя.

Читайте також:

Космічний корабель Гагаріна продадуть на аукціоні Sotheby's

Розсекречено таємний дослід хіміків із зародження життя на Землі

Розсекречено дипломатичні документи про розпад СРСР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: