Сорос: у 2020 Китай стане лідером і скине США

За словами американського фінансиста Джорджа Сороса КНР посилює свою роль в економіці дуже швидкими темпами і скоро відтіснить США з позиції лідера.

Американський фінансист Джордж Сорос пророкує Китаю світове лідерство в економіці. Ставши флагманом глобальної економіки, Китай повинен буде взяти на себе відповідальність за світоустрій.

Таким чином, експерти британського банку Standard Chartered Plc вважають, що економіка Китаю стане найбільшою в світі до 2020 року.

В свою чергу Сорос вважає, що КНР посилює свою роль в економіці дуже швидкими темпами і скоро відтіснить США з позиції лідера.

"Спостерігається разючий швидкий перехід влади та впливу від США до Китаю", - наголосив Сорос.

Він також зауважив, що разом з впливом у Китаю додасться і відповідальності: "Китай дуже сильно піднявся, переслідуючи власні інтереси. Тепер на нього буде покладена відповідальність за світоустрій і захист інтересів інших націй".

Так, через 10 років США втратять лідерство за обсягом ВВП, а до 2030 року китайська економіка буде вдвічі більше американської. До цього часу на КНР доведеться 24% світового ВВП у порівнянні з 9% сьогодні.

У 2005 році Китай обігнав Великобританію і зайняв четверте місце в світі, в 2007 році - потіснив Німеччину з третього місця. За підсумками 2010 року КНР ризикує вийти на друге місце в світі за обсягом економіки.

За оцінкою фахівців Standard Chartered, ВВП Китаю зріс у середньому на 10,3% в рік протягом останніх 10 років. У той же час економіка США збільшувалася в середньому на 1,8% щорічно.

Читайте також:

Джородж Сорос очолив світовий рейтинг спекулянтів

Мільярдер Джордж Сорос заявив про початок другої "Великої депресії"

Сорос звинувачує Німеччину у негативних наслідках дефляції економіки Євросоюзу

СБУ взялася за діяльність фонду Сороса

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: