Співробітники німецької компанії у якості премії отримали масову оргію

За хорошу роботу близько 100 чоловіків були відправлені на курорт у супроводі не менше 20 представниць "найдавнішої професії".

Керівництво однієї з німецьких компаній преміювало співробітників за хорошу роботу поїздкою на угорський курорт у супроводі десятків повій, деяких з яких позначили кольоровими стрічками та "зарезервували" для начальства і передовиків.

Скандальна поїздка для співробітників німецької компанії Hamburg Mannheimer, підрозділу страхової компанії ERGO, відбулася 5 червня 2007 року, але стало відомо про неї лише зараз.

Як повідомляється, до Будапешта на термальні джерела з Німеччини відправилися близько 100 чоловіків, а розважати їх запросили не менше 20 представниць "найдавнішої професії".

Поруч з термальними джерелами організатори встановили ліжка. "Кожен міг відправитися з однією з жінок до ліжка і робити все, що захоче", - поділився спогадами один з учасників оргії. Після кожної такої "зустрічі" жінкам ставили на руку мітку, щоб потім зрозуміти, яка з них користувалася найбільшою увагою.

На кожній з жінок були червоні або білі пов'язки. "Дами з білими пов'язками були зарезервовані для членів правління і найкращих співробітників", - розповів один з учасників цього незвичайного "купання". Деякі жінки були одягнені як офіціантки.

Як відзначається, фотографувати на заході було заборонено під загрозою штрафу.

У компанії заявили, що шкодують про те, що трапилося, назвавши подію "великим порушенням правових основ підприємства".

Керівники, які відповідали за організацію поїздки, за словами представника компанії, тут більше не працюють, але звільняли їх все ж таки не за поїздку в Будапешт. "Вони пішли ще до того, як з'явилися перші звинувачення", - сказала представниця компанії.

Скільки коштувала поїздка, не повідомляється, але імовірно, на кожного учасника було витрачено близько 3 тисяч євро.

Варто відзначити, що всі учасники заходу, яких вдалося опитати, сказали, що поїздка в Будапешт була "страшним задоволенням на всі часи".

Читайте також:

96-річна повія, яка мала за життя 3500 чоловіків, досі надає секс-послуги

Секс-скандал в Росії: політик влаштував оргію з 13-річною сиротою-незайманкою

Господиня повій: Стросс-Кан платив повіям по 2,5 тис. доларів за дві години сексу

Приятеля Обами заарештували при спробі зняти повію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: