Теща Лістьєва вимагає стратити його вбивцю, затриманого в Україні

Через 15 років розслідування зухвалого вбивства знаменитого російського журналіста Влада Лістьєва нарешті зрушило з мертвої точки.

Теща Владислава Лістьєва Лідія Єсіна вимагає смертної кари для організатора його вбивства Василя Владиковського, затриманого днями в українському Трускавці.

"Як же він живе на світі після того, що він зробив?! Як?! Не сниться Владик йому? Мабуть, і сім'ю свою має ... Я не суддя, і у нас в країні скасовано смертну кару. Але я вважаю, що вбивця має бути покараний за смерть Влада. І заплатити тим же, що він відняв у Влада, - своїм життям! Око за око, зуб за зуб, як в Біблії", - впевнена Єсіна.

Через 15 років після зухвалого вбивства Влада Лістьєва в під'їзді власного будинку кримінальне розслідування нарешті зрушило з мертвої точки.

Півроку тому член тамбовського угруповання Юрій Колчін, який сидить у в'язниці, зізнався, що в 1995 році саме тамбовські бандити виконали замовлення Бориса Березовського на вбивство Лістьєва, передане через Костянтина Яковлєва на прізвисько Могила.

Василь Владиковський, ще один член тамбовської банди, був затриманий 24 березня на території України. Його розшукували вісім років. Під час затримання у Владиковського знайшли кілька паспортів з його фотографією, але на різні імена. Також у нього вилучили велику суму грошей у різній валюті - 37 тисяч євро, 65 тисяч гривень, 80 доларів та 1000 рублів.

Лідія Єсіна мріє, щоб справа про вбивство Лістьєва була розкрита.

"Півроку тому чула, що затримали члена тамбовського угруповання, який розповів, що саме вони вбили Владика. Але тоді сказали, що самого вбивці-виконавця в живих вже немає. А тут он як виходить - вбивця, вочевидь, живий", - розповіла вона.

Але людей, замішаних у вбивстві, на думку тещі Лістьєва, більше, ніж двоє.

"Всі родичі Влада знають, що його замовив Борис Березовський, - все одно всі ниточки так чи інакше ведуть до нього. Відомо, що Влад давав гроші Березовському, щоб покрити збитки через рекламу. Ставши директором Першого каналу, Владислав у 1995 році почав впорядковувати доходи від реклами, виводячи їх з тіньового сектора, що сподобалося далеко не всім", - зізналася Лідія Єсіна.

Нагадаємо, Владислава Лістьєва вбили 1 березня 1995 року. Він повертався зі зйомок програми. Вбивці чекали на нього в під'їзді будинку на Новокузнецькій вулиці у Москві. Серед основних мотивів слідство вважає професійну або політичну діяльність Лістьєва.

Читайте також:

На Львівщині затримали вбивцю журналіста Влада Лістьєва

У Росії назвали імена замовників вбивства Лістьєва

У справі про вбивство Лістьєва минув термін давності

Березовський: Лістьєва міг замовити Путін

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: