Перейти до змісту

У Росії продовжують лютувати пожежі: в згорілих селах з'явилися мародери і палії (8 фото)

У результаті пожеж в Росії загинули вже 34 людини. У районах, постраждалих від пожеж, з'явилися мародери. Також зафіксовано випадки, коли люди навмисно палили свої будинки, щоб отримати гроші.

 У Центральній Росії продовжують лютувати пожежі, які добираються до населених пунктів і знищують цілі села. За даними Міністерства регіонального розвитку РФ, вогонь вже залишив без даху над головою 2210 людей. Як повідомляють в МНС РФ, в результаті пожеж загинули вже 34 людини. У той же час деякі люди намагаються збагатитися, користуючись важкою ситуацією: в районах, постраждалих від пожеж, з'явилися мародери і палії.

Так, у Нижньогородській області, в Виксунському районі цієї області, де горіли найбільші за площею пожежі, затримані декілька підозрюваних у викраденні речей погорільців, а також у підпалі з метою отримання виплати.

Всього в Нижньогородській області згоріли 759 будинків. Для боротьби з вогнем у ніч на 1 серпня в райони області, охоплені вогнем, було направлено 10 нарядів техніки додатково. Всього в області гасять пожежі 190 одиниць техніки і 1,5 тис. людей.

Продовжують горіти пожежі і у Воронезькій області. У селищі Маслівка, що знаходиться в межах міста, повністю згоріли 104 будинки. Люди, боячись мародерів, по черзі охороняють руїни своїх будинків. Деякі мешканці кажуть, що цигани крадуть покрівельне залізо, щоб здати на металобрухт. У місцевих жителів немає на цей рахунок єдиної думки. Хтось каже, що залізо крадуть воронезькі бомжі.

Немає єдиної думки і з приводу поведінки пожежників. З чуток, вони свідомо не гасили житлові будинки. За словами місцевих жителів, пожежники їм сказали, що у них наказ не гасити житлові будинки, так як вони виконують завдання не дати вогню перекинутися на розташовану неподалік 8-у міськлікарню, звідки 29 липня евакуювали пацієнтів.

У Воронезькій області пожежі знищили більше 3 тис. га лісу, понад 100 житлових будинків на околиці обласного центру і більше 150 будинків в області. Погорільців евакуювали, вони вже почали отримувати компенсації.

Від вогненної стихії постраждали і високопоставлені місцеві чиновники. Так, у голови обласної думи повністю згорів особняк в котеджному селищі біля турбази "Росинка". Сам хазяїн під час пожежі був удома і встиг вибігти на вулицю і врятувати маленького онука. За словами спікера облдуми, він, бачачи, як полум'я перекидається на будинки, вивів з палаючих будинків своїх сім сусідів ". За словами спікера, поки будинки горіли, поруч сиділи люди і смажили шашлики, не звертаючи уваги на те, що відбувається.

Жителям Воронезької області вже почали видавати компенсації. Деякі люди намагаються отримати гроші двічі. Виплата жителям Московської області, що втратили свої будинки через природні пожежі, почнеться з 2 серпня. Влада обіцяє кожній сім'ї, яка втратила квартиру або будинок через пожежу, упорядковане житло. Будинки замість втрачених, за бажанням мешканців, будуть побудовані або на колишньому місці, або в іншому найближчому населеному пункті, запевняє уряд.

За даними Мінрегіону РФ, збиток від пожеж по всій Росії склав вже більше 4,6 млрд рублів.

Читайте також:

У Росії в лісових пожежах загинули вже 30 людей

Вогняні смерчі у Росії: кількість жертв зростає

За добу у Росії згоріли майже 900 будинків, є загиблі

Відео У Росії продовжують лютувати пожежі

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин