У сина бен Ладена шизофренія: він чує голос батька

29-річний син терориста Усами бен Ладена був госпіталізований з діагнозом "шизофренія" після того, як став чути у своїй голові голос батька.

Син глави " Аль-Каїди" Усами бен Ладена, 29-річний Омар був госпіталізований з діагнозом "шизофренія" після того, як став чути у своїй голові голос батька.

Дружина Омара Зейна ас-Сабах спростовує діагноз чоловіка, і заявляє, що її чоловік отримує стаціонарне медикаментозне лікування - він приймає антидепресанти, призначені для лікування депресивної стадії маніакально-депресивного психозу.

Зейна ель-Сабах висловила надію на те, що той швидко поправиться. Вона повідомила, що вони більше не живуть разом.

"Я більше не можу це витримувати. Я попросила його про розлучення", - заявила вона декількома днями раніше.

Зейна ас-Сабах стверджувала, що родина її чоловіка "психологічно зломлена", і розповіла, наскільки важко бути родичкою лідера міжнародного терору. Саме ці труднощі й привели її до рішення подати на розлучення, незважаючи на те, що Зейна "любить свого чоловіка всім серцем".

Ас-сабах звинувачує Усаму бен Ладена в тому, що вибраний ним "джихадистський спосіб життя" у печерах Афганістану приніс його родині безліч психологічних проблем. За її словами, Омар любить батька, але в той же час ненавидить його.

Омар неодноразово заявляв, що не розділяє ідеологію лідера "Аль-Каїди", однак не хоче, щоб стосовно батька застосовувалося фізичне насильство.

Він описує стиль відносин у своїй родині як "строгий, позбавлений емоцій", і згадує про те, як дітей карали за "занадто широку посмішку". У той же час, він уникає вживання слова "жорстокий", розповідаючи про свого батька.

Читайте також:

Син бен Ладена попросив арабські країни прийняти його родичів

США все ще сподіваються спіймати Усаму бен Ладена живим

Саудівська газета повідомила про смерть бен Ладена

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: