У США з'явилося кафе, в якому можна купити марихуану

Всього 25 доларів на місяць і довідку від лікаря, що вам "трава" необхідна, треба принести у нове кафе, щоб безкоштовно отримувати косяки.

У США відкрито перше кафе, в якому можна легально вживати марихуану. Заклад є своєрідним клубом для людей, яким дозволено вживати марихуану в лікувальних цілях.

Cannabis Cafe в Портленді, штат Орегон, стало першим місцем, де люди, яким марихуана прописана як ліки, можуть купувати її і курити всупереч федеральній забороні на вживання марихуани. Ця подія стала природною реакцією на політику адміністрації Барака Обами з ослаблення контролю за вживанням марихуани в медичних цілях.

"Цей клуб - частина особистої свободи для його членів", - заявила Мадлен Мартінез, член ради директорів організації NORML, яка виступає за легалізацію марихуани.

"Наші плани не обмежуються продажем їжі і марихуани", - сказала Мартінез. "Ми сподіваємося проводити заняття, семінари, навіть створити Муніципальний Коледж марихуани, щоб розповісти людям про вирощування конопель і способи її застосування".

Кафе - двоповерховий будинок, в якому раніше розташовувався еротичний клуб Rumpspankers - є приватним клубом, який відкритий для всіх жителів Орегони, які перебували у NORML і які мають дозвіл на використання наркотику в лікувальних цілях.

Члени клубу зобов'язані платити по  25 доларів на місяць за відвідування кафе, розрахованого на 100 місць. Вони не купують марихуану, а безкоштовно отримують її за прилавком. Кафе відчинене з 10 до 22 години. Крім "травички", в кафе можна придбати їжу, проте кафе не має ліцензії на продаж алкоголю.

В Орегоні зареєстровано близько 21 тис. осіб, яким дозволено використовувати коноплю в медичних цілях. Лікарі виписують марихуану при таких захворюваннях, як хвороба Альцгеймера, розсіяний склероз та синдром Туретта, а також при цукровому діабеті.

Федеральний закон США забороняє вирощування, зберігання, продаж і вживання марихуани.

Проте в деяких штатах дозволено використання марихуани в медичних цілях. Першим такий закон прийняв штат Каліфорнія у 1996 році, що дозволило вирощувати і продавати коноплі на його території .

Подібні кафе, більш відомі під назвою кофешопи, поширені в Нідерландах, де вживання невеликої кількості марихуани легальне. Однак Cannabis Cafe в Портленді стало першим подібним закладом в Сполучених Штатах.

Тоді як уже 14 штатів США дозволили використання марихуани в медичних цілях, федеральна влада наголошує, що легалізація наркотику в країні неможлива.

Читайте також:

У США заарештували чоловіка з пакетом марихуани на лобі

У США дозволили вживати марихуану

В Голландії марихуану відпускатимуть за картками

На Миколаївщині медсестра торгувала марихуаною у лікарні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: