У Туреччині померла російська туристка, в якої хотіли забрати обличчя для пересадки

У Туреччині померла ще одна росіянка з числа тих, хто отруївся алкоголем під час катання на яхтах.

У Туреччині померла туристка Вікторія Ніколаєва, яка разом з іншими росіянами отруїлася в кінці травня підробленим алкоголем під час відпочинку на яхті. Наприкінці червня турецькі лікарі констатували смерть головного мозку пацієнтки, після чого її обличчя хотіли взяти для пересадки.

Таким чином, загальна кількість жертв підробленого віскі з Бодрума досягла п'яти.

Минулого тижня турецькі медики зареєстрували у дівчини смерть мозку. Після цього російські представники заявили, що в юридичному сенсі ще рано говорити про смерть росіянки.

Російська влада демонструвала намір перевезти росіянку на батьківщину. Минулого тижня глава Мінздоровсоцрозвитку РФ розпорядилася направити лікарів до Туреччини для оцінки стану Ніколаєвої.

Коли російські лікарі прибули в турецьку клініку, вони заявили, що Ніколаєва нетранспортабельна.

За підсумками аналізу проб п'яти спиртних напоїв, якими туристів пригощали під час яхт-туру, було виявлено, що причиною отруєння росіян став підроблений віскі Mister Burdon. Він був ввезений в країну з Північного Кіпру фірмою "Жасмин".

Турецький суд 14 червня видав ордер на арешт трьох місцевих жителів за звинуваченням у причетності до отруєння туристів на курорті Бодрум.

Зазначимо, із Ніколаєвою був пов’язний ще один скандал. Коли турецькі медики зареєстрували у дівчини смерть мозку, потерпіла від невдалого суїциду туркеня попросла рідних росіянки віддати їй обличчя Вікторії, на що ті відповіли відмовою.

Читайте також:

У російської туристки, яка отруїлась алкоголем у Туреччині, хочуть забрати обличчя

У Туреччині буде заарештовано трьох винуватців отруєнь підробленим алкоголем

Названо офіційну причину смерті росіянок у Туреччині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: