В аварії на Саяно-Шушенській ГЕС звинуватили Анатолія Чубайса

У Росії знайшли винних в аварії на Саяно-Шушенській ГЕС. У списку - 6 відомих людей. І ще 18 людей серед тих, які "несуть відповідальність". Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Екс-глава РАО "ЄЕС Росії" Анатолій Чубайс, заступник міністра енергетики РФ В'ячеслав Сінюгін, а також ряд інших колишніх керівників російської енергетичної галузі причетні до створення умов, через які сталася аварія на Саяно-Шушенській ГЕС (СШГЕС). Такий висновок міститься в акті технічного розслідування катастрофи на ГЕС.

Зараз Анатолій Чубайс займає пост президента держкорпорації "Музеї,", куди він перейшов після реорганізації РАО "ЄЕС Росії" в 2008 році. "РусГідро", яка є оператором СШГЕС, була виділена з РАО "ЄЕС Росії" у ході реформи електроенергетики, як і десятки інших компаній.

Всього в списку осіб, причетних до створення умов, що сприяли виникненню аварії на ГЕС, виявилися 6 чоловік. Серед них - гендиректор ВАТ "ТГК-1" Борис Вайнзіхер (в минулому - технічний директор РАО "ЄЕС Росії") і керуючий директор, керівник дивізіону "Південь" "РусГідро" Валентин Стафієвскій.

У переліку також числяться член-кореспондент РАН Анатолій Дьяков (у 2000 році очолював центральну комісію з прийняття в експлуатацію СШГЕС) і посол з особливих доручень МЗС РФ Ігор Юсуфов, що керував міністерством енергетики у 2001-2004 роках. Зараз він також входить до ради директорів "Газпрому".

Ростехнагляд також визначив 18 осіб, які несуть відповідальність за запобігання інцидентів і аварій на СШГЕС. Серед них, зокрема, 7 топ-менеджерів "РусГвдро", включаючи виконуючого обов'язки голови правління компанії Василя Зубакіна.

Нагадаємо, аварія на СШГЕС сталася в серпні 2009 року. В результаті катастрофи загинули 75 осіб, а 9 з 10 гідроагрегатів станції були зруйновані.

Читайте також:

Аварію на Саяно-Шушенській ГЕС порівняли з Чорнобилем

На Саяно-Шушенській ГЕС знайшли тіла ще двох загиблих

Чеченські бойовики взяли відповідальність за аварію на Саяно-Шушенській ГЕС

Путін прирівняв зниклих безвісти на ГЕС в Хакасії до загиблих

ВідеоЛіквідація аварії на російській ГЕС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: