Викритий у плагіаті міністр оборони Німеччини пішов у відставку

Глава Міноборони ФРН Карл-Теодор цу Гуттенберг після скандалу з дисертацією подав у відставку. При цьому він є одним з найбільш популярних німецьких політиків.

Міністр оборони Німеччини Карл-Теодор цу Гуттенберг у вівторок, 1 березня, подав у відставку.

"У розмові, яка відбулася у дружніх тонах, я проінформував канцлера Ангелу Меркель про те, що відмовляюся від своїх політичних посад, і попросив про відставку. Це найважчий крок у моєму житті", - сказав міністр.

Він додав, що "завжди був готовий битися, але дійшов до межі власних сил".

Міністр нагадав, що останній час німецькі ЗМІ займалися виключно висвітленням скандалу, пов'язаного з його дисертацією, забуваючи при цьому про проблеми бундесверу та загибель військовослужбовців в Афганістані.

"Багато хто запитує себе, чому я йду у відставку тільки сьогодні. Частково з людської причини - кожному буде нелегко відмовитися від посади, до якої прагнув усім серцем", - зізнався міністр.

Главу Міноборони ФРН звинувачують у плагіаті при написанні дисертації на здобуття докторського ступеня. Наукового ступеня університет Байройта (Баварія), де захищався цу Гуттенберг, його вже позбавив. У роботі міністра виявилося більше 100 сторінок чужого тексту без відповідних посилань.

Його одразу підтримала канцлер країни Ангела Меркель, яка заявила, що призначила цу Гуттенберга на посаду міністра оборони не як "власника наукового ступеня і наукового співробітника", а як людину, яка добре справляється зі своєю роботою.

При цьому цу Гуттенберг, згідно з опитуваннями громадської думки, є одним з найпопулярніших німецьких політиків.

Читайте також:

Німецькі ісламісти напророкували Меркель страшні муки в пеклі

У Швейцарії міністр оборони їздить на роботу на велосипеді

Президент Єгипту Хосні Мубарак подав у відставку

Румунські відьми прокляли уряд, який зобов'язав їх платити податок

ВідеоВикритий у плагіаті міністр оборони Німеччини пішов у відставку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: