WikiLeaks здав "ліквідаторів " з ізраїльської розвідки

В кінці минулого тижня WikiLeaks оприлюднив списки, що містять імена агентів "Моссаду", які, скоріш за все, брали участь у ліквідації аль-Мабху, та номери їх кредитних карт.

Засновник порталу WikiLeaks Джуліан Ассанж минулого тижня пообіцяв опублікувати документи, пов'язані з ліквідацією одного з лідерів ХАМАСу Махмуда аль-Мабху. І обіцянки своєї виконав.

В кінці минулого тижня були оприлюднені списки, що містять імена агентів "Моссаду", які, скоріш за все, брали участь у ліквідації аль-Мабху, та номери їх кредитних карт.

Перевірка показала, що всі картки були видані банками, що знаходяться в США. Документи були отримані з готелю, де зупинявся аль-Мабху і його вбивці, і передані дубайською поліцією американській владі, з проханням посприяти у встановленні осіб власників, так як картки були видані американськими банками. США задовольнити прохання поліції Дубаї відмовилися.

Минуло тижня творець WikiLeaks зазначив, що в його розпорядженні є 3700 документів, що стосуються Ізраїлю, і що більша частина з них раніше ніде не публікувалася.

Він зазначив, що частина цих документів стосується Другої ліванської війни, а частина - ліквідації аль-Мабху. Ассанж також додав, що протягом найближчих шести місяців він має намір опублікувати деталі зустрічі ізраїльського прем'єра Нетаніягу з американським послом, яка відбулася в Парижі.

Проект WikiLeaks отримав широку популярність завдяки публікації з 2006 по 2009 роки сотень тисяч секретних документів, що стосуються дій армій США в Іраку і Афганістані.

Остання серія витоків WikiLeaks була опублікована 28 листопада 2010. Вона включала в себе близько 250 тисяч депеш, складених американськими дипломатами, які працювали в різних країнах світу.

Держсекретар США Гілларі Клінтон вибачилася перед всіма, хто визнав зміст документів, опублікованих WikiLeaks, образливим.

Читайте також:

Засновника Wikileaks Джуліана Ассанжа обрали людиною року

ЦРУ створило спецгрупу протидії WikiLeaks

Засновник WikiLeaks Джуліан Ассанж напише мемуари

Новий компромат: Ассанж спеціально рвав презервативи і відбив чужу жінку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: