Європа назвала Лукашенка "останнім диктатором"

Президента Білорусі Олександра Лукашенка давно вже називають "останнім диктатором у Європі".

Британське видання Financial Times пише, що президента Олександра Лукашенка давно вже називають "останнім диктатором у Європі".

Видання наголошує, що у Білорусі тисячі прихильників опозиції 19 грудня вийшли на вулиці, вимагаючи проведення нових виборів, після того як стало ясно, що на президентських виборах перемагає Лукашенко.

Як стверджує газета, у  результаті тиску з боку Європейського Союзу, під час передвиборної кампанії Олександр Лукашенко надав опозиції обмежений доступ до телебачення.

Євросоюз, який протягом багатьох років ставився до Лукашенка як до свого роду вигнанця, дав зрозуміти, що Білорусь може отримати економічну підтримку в тому випадку, якщо під час виборів буде спостерігатися хоча б видимість демократії.

Times у своїй статті на ту ж тему пише, що ще до закриття виборчих дільниць були затримані близько 30 активістів, а президент Лукашенко назвав організаторів протестів "бандитами".

Газета цитує Володимира Некляєва, який заявив, що "коли представників одного з кандидатів заарештовують за наказом іншого кандидата, це не можна назвати виборами".

Сам Лукашенко, продовжує газета, відкидає всі звинувачення в підтасовуванні результатів виборів, заявивши, що "коли політики за півроку говорили, що вибори будуть сфальсифіковані, значить, вони не були готові до цих виборів".

Нагадаємо, за даними Центрвиборчкому, Олександр Лукашенко переміг на виборах глави Білорусі в першому турі, отримавши 79,67% голосів виборців.

Читайте також:

Війська і спецназ потіснили демонстрантів з площі в Мінську

Лукашенко вчетверте став президентом Білорусі

WikiLeaks: Лукашенко очолив список найбагатших олігархів Білорусі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: