Захід націлився на потенційне сховище хімзброї Каддафі

Супутники-розвідники країн західної коаліції почали спостереження за сховищем, в якому на їх думку, вірні Каддафі люди зберігають близько 10 тонн газу іприт.

Супутники-розвідники країн західної коаліції ведуть спостереження за сховищем в лівійському місті Сирт, повідомляє Аль-Джазіра.

За даними телеканалу, в невеликому гаражі вірні лівійському лідерові Муаммару Каддафі люди можуть ховати близько 10 тонн газу іприт.

У той же час, радикальний ісламський рух Талібан у неділю зробив заяву, в якій засуджуються удари, завдані по Лівії силами міжнародної коаліції.

Як сказано в заяві, дії коаліції є "політично мотивованим непроханим втручанням" західних країн у внутрішні справи країни.

"Антиісламські й колоніалістські сили" не хочуть рішення, яке зупиняє кровопролиття, але використовують такий план, який послабить Лівію і заволодіє її нафтою шляхом "прямого вторгнення".

Талібан закликає мусульман і правителів ісламського світу не залишатися байдужими і допомогти Лівії "зберегти себе від кайданів іноземного колоніалізму".

Нагадаємо, міжнародна коаліція вразила 20 з 22 цілей в Лівії. При цьому, за даними лівійських медиків, кількість жертв серед мирного населення в результаті авіаударів коаліційних сил сягнула 64 людей.

Міжнародна коаліція, до якої увійшли США, Великобританія, Франція, Італія, Канада і низка інших країн, після ухвалення резолюції РБ ООН 1973 в ніч на неділю, розпочала операцію "Світанок Одіссея".

Читайте також:

Коаліція держав планує нові удари по Лівії 

Ліга арабських держав обурена смертями мирних жителів у Лівії

США: Мета вторгнення до Лівії - не повалення Каддафі

Росія закликала Захід припинити бомбардування Лівії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: