Американці, яка народила 8 дітей, запропонували знятись в порно

Жінці буде непросто відмовитися пропозиції знятися в порно.

Надя Cуліман
metro.co.uk
Надя Cуліман
Американка Надя Суліман, яка народила в кінці січня вісьмох дітей, отримала пропозицію від кіностудії Vivid Entertainment знятися в порнофільмі за гонорар в один мільйон доларів.

Пропозиція про зйомки у фільмі, який, за даними студії, відноситиметься до жанру "жорсткого" порно, було відправлено багатодітній матери в ніч на середу.

Представник Vivid Entertainment Джекі Мартін підкреслює, що окрім одномільйонного гонорару студія готова сплатити медичну страховку для всіх 14 дітей Наді Суліман.

В разі успішної реалізації проекту студія має намір випустити відеофільм за участю 33-річної жінки під лейблом Vivid-Celeb. Під цією маркою, зокрема, поширювалися фільми зі знаменитою зіркою порноіндустрії Памелою Андерсон.

Жінці буде непросто відмовитися від настільки неоднозначної пропозиції, оскільки відношення американської громадськості до дивного народження вісьмох дітей поступово стає все більш критичним.

Багатьом американцям незрозуміло, навіщо жінка, у якої вже було шестеро малят, вдалася до екстракорпорального запліднення, щоб виносити вісьмерню.

Люди, пов'язані з медициною, висловлювали думку, що в утробі матери потрібно було залишити тільки двох ембріонів. У зв'язку з цим у багатьох виникає неминуче підозріння, що Суліман обзавелася стількома дітьми в меркантильних інтересах. Крім того, виховати матері-одиначці 14 дітей в нормальних для них умовах вважається важким завданням.

В середині лютого представник Наді Суліман заявив, що вона вимушена жити в прихованому від публіки місці після отримання в свою адресу погроз фізичної розправи.

За його словами, Суліман і її сім'я отримала "огидливі" повідомлення по телефону і через електронну пошту. Більшість повідомлень "проти її існування як людини, яка користується системою". При цьому невтішні повідомлення перевищували число доброзичливих.

Суліман народила вісім дітей 26 січня в госпіталі Kaiser Permanante в містечку на південь від Лос-Анджелеса. За словами лікарів, новонароджені "відчувають себе нормально".

Читайте також:
У США жінка народила відразу вісьмох дітей

Українка продала італійцям дочку за тисячу євро

У Великобританії 13-річний школяр став татом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: