Росіяни прагнуть встановити з Атлантидою дипломатичні відносини

Проведене напередодні Дня сміху опитування свідчить, що росіяни вважають за потрібне захищати російськомовне населення Атлантиди.

Росіяни підтримують ідею встановлення дипломатичних відносин з Атлантидою, а також упевнені, що Росія повинна захищати інтереси російськомовного населення на її території.

Таки дані соціологічного опитування, проведеного Всеросійським центром вивчення громадської думки, який другий рік поспіль жартує над росіянами напередодні Дня сміху 1 квітня, з серйозним виглядом ставлячи їм питання про Атлантиду. Про це повідомила директор з комунікацій центру Ольга Каменчук.

Минулого року, за її словами, соціологи повідомляли респондентам, що в березні 2008 року російські вчені відкрили на дні Атлантичного океану стародавню легендарну цивілізацію Атлантиду і вступили в контакт з її мешканцями, які живуть під водою.

"Як ви вважаєте, чи потрібно вести переговори з атлантами один на один або залучити до переговорів США та інші країни Заходу?", - запитували вони. "Чесне слово, ми провели таке дослідження", - сказала Каменчук.

Цього року, за її словами, соціологи вирішили продовжити розіграш і поцікавитися у росіян подальшою долею переговорів з атлантами.

Респондентів, зокрема, просили висловитися з питання встановлення дипломатичних відносин з Атлантидою. Із цього приводу росіяни розділилися в думках: кожен третій (33%) не підтримує цей крок (серед них 28% не знають про це і не підтримують, 5% - знають, але не підтримують), а 30% - нічого проти дипломатичних відносин з Атлантидою не мають (серед них 21% - не знають про встановлення таких відносин, 9% - знають).

Крім того, соціологи під час опитування стверджували, що між Росією та Атлантидою виникла територіальна суперечка з приводу приналежності континентального шельфу. На це 18% росіян заявили, що в умовах кризи це не є першочерговою проблемою для країни і робити нічого не варто, кожен десятий (11%) запропонував звернутися до Міжнародного суду ООН для вирішення суперечки. Серед інших варіантів - розмістити на кордоні з Атлантидою військово-морську базу і проводити там навчання (6%), направити ноту протесту або розірвати дипломатичні відносини (по 3%).

Тим часом, 52% респондентів заявили, що не знають, як поступити в ситуації, що склалася.

Також 52% опитаних висловилися за те, що Росія повинна захищати інтереси російськомовного населения на території Атлантиди.

Читайте також:

Незадоволені новим меню американці обстріляли McDonald's

Польський депутат сп'янів від яблук

Американці посадять на Місяці гірчицю

З Берлінської стіни стерли поцілунок Брежнєва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: