У школярки відмовила рука через постійний набір SMS

16-річна амеркианка набирала по 100 sms-повідомлень на день, і незабаром захворіла на карпальний тунельний синдром руки.

16-річна американка Енні Левіц так часто набирала повідомлення на клавіатурі телефону, що це призвело до затискання нервових закінчень в кисті руки. Тепер дівчина не може утримати в руці навіть чашку і змушена носити спеціальні рукавички-фіксатори.

Як розповіла мати дівчини, Енні писала до 100 повідомлень на день. На місяць виходило понад 2 тисяч SMS-повідомлень. Незабаром Енні почала скаржитися на біль в кисті руки і в пальцях.

Лікар-ревматолог встановив, що школярка страждає від карпального тунельного синдрому - серединний нерв здавлюється кістковими стінками в області зап'ястя. Тунельний синдром вважається професійною хворобою друкарок і тих, кому доводиться багато часу проводити за комп’ютером. Зазвичай він зустрічається у людей старшого віку.

Тунельний синдром викликає оніміння кисті, через що складно утримувати предмети в руці - Енні зізналася, що вже розбила декілька тарілок і чашок в кафе. Зараз дівчина носить рукавички-фіксатори, які утримують кисть в правильному положенні.

Мати Енні розраховувала, що хвороба змусить дівчину припинити так часто писати SMS. Але школярка, якій тепер боляче друкувати і складно утримувати телефон у руці, всього лише скоротила кількість повідомлень - в середньому виходить 37 штук на день.

Читайте також:

Американка винайшла бюстгальтер для сідниць

Мешканця КНДР стратили за розмову по мобільному телефону

Створена технологія, яка дозволить розмовляти одними губами

Американські вчені імплантували в мозок людини чіп з виходом в Інтернет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: