В Інтернеті відкрилася соціальна мережа для нелюдів

Потенційними користувачами ресурсу стануть користувачі Рунета, які вважають себе мешканцями паралельних світів.

У Рунеті 31 березня відкрилася перша соціальна мережа для нелюдів Nuara.ru, орієнтована в першу чергу на вампірів. Про це повідомляється в прес-релізі творців соцмережі.

Потенційними користувачами ресурсу стануть користувачі Рунета, які вважають себе мешканцями паралельних світів. На головній сторінці уточнюється, що мова, крім вампірів, йде про шішігів, перевертнів, обормотців та інших нелюдів. За повного місяця користувачам соціальної мережі обіцяний шабаш.

Поки Nuara.ru працює в тестовому режимі і має не всі заплановані функції. У майбутньому користувачів передбачається залучати нестандартними методами, в тому числі за допомогою видачі свідоцтв про користування земельними наділами в паралельному світі.

Мережа Nuara.ru є частиною петербурзького проекту "Мультер", творці якого з 2003 року описують кілька "приватних всесвітів". У рамках проекту існують мультстудія, серія книг, браузерна гра і віртуальна музична група. Самі автори заявляють, що і "Мультер", і Nuara.ru об'єднує "тяга до втікання від дійсності".

Читайте також:

Сайти британської Times та Sunday Times стануть платними

Файлообмінник Rapidshare розкаявся й обіцяв позбутися піратського контенту

Facebook стимулює поширення сифілісу

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: