Відкрився перший порно-сайт для сліпих

Люди частково чи повністю незрячі отримали можливість прослуховувати якісні еротичні аудіокниги в Інтернеті.

В Інтернеті відкрився перший веб-сайт, який пропонує еротичну продукцію для частково або повністю незрячих людей.

На сторінці Clickforeplay.com розміщені аудіокниги еротичного змісту. Історії "з полуничкою" записані у вигляді радіоспектаклів, і користуються великою популярністю.

Власник та засновник сайта – Луд Романо. Під час відпочинку в Південній Африці зі своєю другою половинкою він виявив еротичні аудіокниги на iTunes.

Проте йому здалося, що еротична історія, яку розповідає лише один голос, звучить нудно. Романо вирішив замовити серію коротких радіоспектаклів і розмістити їх на інтернет-сайті. Спочатку він розраховував, що основною аудиторією стануть упевнені в собі молоді жінки, які не соромляться читати еротичну літературу і заглядати в магазини з товарами для дорослих.

12-хвилинні радіоспектаклі продавалися, але не у великій кількості. За словами Романо, виробництво було зовсім недорогим, але і прибутку не приносило.

Після цього підприємець вирішив звернутися до продукції, яка спрямована для незрячих людей. Вивчивши ринок, він із здивуванням виявив, що асортимент еротичної продукції для цієї категорії людей дуже обмежений. Зокрема, в бібліотеці Королівського національного інституту для сліпих є підбірка еротичних аудіокниг. Компанії, що спеціалізуються на виробництві аудіокниг, пропонують до 200 еротичних видань.

Але Романо знайшов єдиний веб-сайт з еротичною продукцією, призначеною тільки для сліпих. Він містив заархівовані файли, на яких волонтери із США описували сюжети крутого порно.

Але словесні описи були невиразними та монотонними. Намагаючись виправити ситуацію, Романо найняв трьох письменників і запропонував їм скласти "історії з полуничкою".

Ці п'єси записуються в студії на півночі Лондона, де актори не просто збиралися навколо мікрофону, вони по справжньому грали, хоча залишалися в одязі. Виробництво кожного спектаклю обходилося в 2500 фунтів (4100 доларів).

Дехто розкритикував ініціативу Романо, вважаючи це черговим прикладом використання Інтернету для поширення продукції сексуального характеру.

Проте активісти руху за права людей з обмеженими можливостями звертають увагу, що оскільки ці люди не можуть користуватися еротичними матеріалами, як всі інші, вони відчувають свою відірваність від суспільства.

Читайте також:

В Україні відбудеться "Ніч еротичного кіно"

За зберігання порно саджатимуть на 5 років

В додаток до iPhone потрапила дитяча порнографія

Відкривається перший у світі готель для нудистів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: