50-річний український програміст заради цікавості спалив 8 дорогих бутиків

Інженер-програміст заради цікавості підривав дорогі бутики. Правоохоронцям він розказав, що незабаром збирався підірвати шість крамниць у Сімферополі.

Людину, яка півроку спалювала дорогі бутики в найбільших містах України, затримали. Ним виявився 50-річний інженер-програміст, який закладав вибухівку в магазини заради цікавості.

Першим у вогні постраждав торік у жовтні столичний магазин на Подолі. За місяць майже відразу три - у торговельному центрі на Майдані. Потім згоріли крамниці в Харкові, Одесі та Львові. Загалом - 8 магазинів.

На місці злочину правоохоронці щоразу знаходили рештки мікросхем та корпусів вибухових пристроїв.

Коли затримали організатора пожеж, то виявилося, що він власноруч конструював пристрої, через Інтернет знаходив спільників, що за тисячу гривень і гроші на відрядження, підкладали вибухівку у вказані в інструкції речі – наприклад, у кишеню одягу, що продавався. Вибух керувався радіосигналом.

Трьох спільників теж затримали. У квартирі організатора знайшли стільки запальних матеріалів, що вистачило б іще на половину київських бутиків.

Свої вчинки палій пояснив простою цікавістю. Правоохоронцям він розказав, що незабаром збирався підірвати шість крамниць у Сімферополі.

Читайте також:

Нічний клуб у Донецьку вигорів на 5 мільйонів доларів

У Бангладеш загорілася фабрика із 10 тисячами працівників

В Росії згорів п'ятиповерховий торговий центр: загинули люди

ВідеоПалія затримали

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: