Азаров: ліфти в Україні відремонтувати легше, ніж дороги

Прем'єр Микола Азаров запевнив, що проблема з поламаними ліфтами вирішуються у досить короткі терміни, чого не можна сказати про ремонт доріг.

Проблему з поламаними ліфтами в Україні можна вирішити швидше, ніж з ремонтом доріг. Про це прем'єр-міністр Микола Азаров написав на своїй сторінці в Facebook, відповідаючи на питання відвідувачів.

"У країні не працює 3,5 тисяч ліфтів, а це означає, що величезна кількість наших людей, зокрема похилого віку, змушені щодня підніматися на верхні поверхи", - зазначив Азаров, цитує ЛIГАБiзнесIнформ.

"Можна цю проблему вирішити? Я думаю, що можна. Я дав відповідне доручення міністру регіонального розвитку, щоб ми на своїх заводах відремонтували або виготовили необхідну кількість ліфтів. Чому я сказав про цю проблему? Тому що ця проблема вирішувана в досить короткі терміни", - сказав він.

"А ось відремонтувати десятки, сотні тисяч кілометрів всіх доріг країни за один рік неможливо. Так само одразу вирішити всі проблеми, пов'язані з тим, що у нас більше половини сільських населених пунктів позбавлені нормального водопостачання і каналізації, а ми живемо з вами в 21-му столітті, вирішити одразу не можна ", - підкреслив Азаров.

"Але якщо поступово, рік за роком, наполегливо ставити перед собою таку мету і домагатися її реалізації, то вирішити її можна. А що для цього треба? Перш за все, стабільність і терпіння. Тому уряд наполегливо працює над вирішенням цих проблем", - резюмував прем'єр.

Читайте також:

Азаров попросив критикувати його на Facebook

В Україні дороги робитимуть зі старих автомобільних шин

Попов знайшов спосіб розвантажити Київ від автомобілів

Азаров пообіцяв українцям завод з виробництва "памперсів"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: