До Умані прибула рекордна кількість ізраїльських поліцейських

Шість ізраїльських поліцейських прибули до Умані, щоб допомогти українським колегам підтримувати порядок в місті під час святкувань хасидами іудейського Нового року.

На допомогу українським міліціонерам у забезпеченні порядку під час святкувань хасидів Ізраїль відрядив до Умані 6 поліцейських.

17 тисяч 364 хасиди з 21 країни світу, у тому числі 24 жінки і 2098 дітей, прибули, станом на вечір 27 вересня, до Умані. Близько 80% приїжджих – з Ізраїлю.

Про це повідомили в Уманському МВ УМВС в Черкаській області.

Хоча, в об'єднаному загоні українських правоохоронців є службовці зі знанням івриту, українські міліціонери з радістю чекали прибуття ізраїльських колег.

За словами керівника поліцейської команди Ізраїлю Олега Голанда, ізраїльські поліцейські пробудуть в Умані до 3 жовтня. За його словами, цього року в Умань прибула рекордна кількість поліцейських із Ізраїлю – 6 осіб. Їх обирали за рівнем досвіду, професіоналізму і стажу роботи в поліції. Один службовець із команди поліцейських – виходець із України і кілька – з країн колишнього СРСР. Вранці 28 вересня ізраїльські поліцейські у формі заступили на службу.

Нагадаємо, під час торішнього паломництва Умань відвідало близько 25 тисяч хасидів. Це паломництво стало найбільш неспокійним за всю історію - тоді в різанині і бійках постраждали два місцевих жителя, міліціонери і кілька хасидів. Один з хасидів загинув у бійці. Десятьох паломників затримали і депортували в Ізраїль.

Цієї неділі в Умані міліція жорстоко розігнала мітинг ВО "Свободи", раніше заборонений судом. Більше 50 активістів були затримані. Раніше черкаська облорганізація ВО "Свобода" обурилася "бездіяльністю влади всіх рівнів, що не вжила жодних дій для припинення агресії хасидів щодо українців і припинення масового безладу, який щорічно здійснюють хасиди в Умані на своє релігійне свято".

Хасиди, які представляють одну з гілок іудаїзму, приїжджають до Умані святкувати єврейський Новий рік, який цього року відзначають з 28 по 30 вересня. Свято паломники відзначають на могилі засновника брацлавського хасидизму рабі Нахмана, який помер в Умані в 1810 році.

Читайте також:

В аеропорту "Бориспіль" затримано хасида-зловмисника

В Умані беркутівці запакували свободівців у 2 автозаки

Україна депортувала до Ізраїлю вісьмох хасидів

На Новий рік хасидів в Умані охоронятимуть 400 міліціонерів

Відео25 тисяч хасидів з'їхалися до Умані на святкування Нового року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: