Екс-міністр: За свободу слова в Україні відповідальний парламент

Екс-міністр юстиції микола Оніщук переконаний, що парламент може захистити свободу слова в країні.

Участь парламенту у призначеннях тих посадових осіб, що можуть впливати на рівень свободи слова, є певною гарантією такої свободи. Таку думку в ефірі одного з українських телеканалів висловив колишній міністр юстиції Микола Оніщук, який вірить, що парламент може захистити свободу слова.

«Коли ми говоримо про призначення, що є чутливими з точки зору забезпечення гарантії свободи слова, свободи інформації, захисту прав людини, то є очевидним, що у випадку призначення цих осіб необхідно зберігати більший рівень суспільного контролю за процедурами таких призначень», - підкреслив він.

Експерт додав, що такий контроль має зберігатися і у випадку надання згоди на призначення генерального прокурора, міністра внутрішніх справ. «Участь парламенту у призначенні керівників Держкомтелерадіо і інших значущих для захисту свободи слова інституцій, причетність до цього парламенту є гарантією дотримання відповідних процедур, які б не дозволяли використовувати відповідні владні повноваження всупереч суспільному інтересу», - упевнений екс-міністр.

«Ми маємо рухатися в напрямку збереження ролі парламенту як представницького органу нації в контролі та участі в таких важливих призначеннях», - зазначив Микола Оніщук.

Читайте також:

США вказали українській владі на обмеження свободи слова

Янукович доручив Генпрокуратурі розібратися зі свободою слова

Експерт: імідж України в світі серйозно погіршився

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: