Генпрокуратура не порушувала проти Ющенка справу про продаж зброї

ГПУ повідомила, що не порушувала нових справ про незаконний продаж зброї за кордон.

У провадженні Генпрокуратури немає нових кримінальних справ про незаконний продаж за кордон української зброї.

Про це повідомили у прес-службі Генпрокуратури, коментуючи інформацію ЗМІ про нібито порушення кримінальної справи за фактом продажу Грузії вітчизняної зброї.

"У провадженні Генпрокуратури знаходиться одна кримінальна справа, яка була порушена ще кілька років тому за фактом незаконного продажу зброї Україною у 2005 році", - зазначається у повідомленні.

"За цією справою проводяться перевірки. Жодних справ проти конкретних осіб ще ніхто не порушував", - заявили у прес-службі.

Нагадаэмо, раніше ЗМІ розповсюдили інформацію, що Генпрокуратура порушила кримінальну справу за фактом постачань Грузії української зброї. Одним з підозрюваних у цій справі може стати колишній президент Віктор Ющенко.

Про це заявив голова слідчої комісії з розслідування постачань зброї в Грузію Валерій Коновалюк, повідомляє видання "Дело".

За його словами, одним з головних підозрюваних може стати екс-президент України Віктор Ющенко. "Усі фінансові махінації, пов'язані з постачаннями зброї в Грузію, патронував особисто Віктор Ющенко", - заявив Коновалюк.

Голова комісії не виключив, що в майбутньому прокуратура може порушити кримінальну справу конкретно проти Ющенка. Слідча комісія вважає, що Україна продала озброєння Грузії на більш ніж два мільярди доларів, хоча до держбюджету при цьому надійшло лише 200 мільйонів.

Парламентська комісія з розслідування постачань української зброї в Грузію була створена восени 2008 року. Приводом для її створення послужили звинувачення Росії в незаконних постачаннях української зброї в Грузію.

У відповідь офіційний Київ заявляв, що усі постачання зброї відповідали нормам міжнародного права.

Читайте також:

Україна продавала Грузії зброю з дозволу Януковича

Ракети для Грузії купували за гроші українського банку

Сівкович: Ющенко постачав зброю до Грузії за спиною у Януковича

Ющенку загрожує кримінальна справа за торгівлю зброєю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: