Колега Гонгадзе, якого Пукач душив ременем, потрапив у ДТП

Журналіст Олексій Подольський, якого в 2000 році Олексій Пукач погрожував убити, потрапив у ДТП.

Журналіст Олексій Подольський, колега убитого Георгія Гонгадзе, якого екс-генерал Олексій Пукач погрожував убити, потрапив у ДТП.

Печерський районний суд Києва переніс на 6 жовтня розгляд кримінальної справи за обвинуваченням колишнього начальника департаменту зовнішньої розвідки Міністерства внутрішніх справ Олексія Пукача в умисному вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе.

Про це повідомив адвокат матері Гонгадзе Лесі Андрій Федур біля Печерського райсуду.

За його словами, суд перенесено у зв'язку з тим, що на засідання не з'явився один з потерпілих - журналіст Олексій Подольський. За даними адвоката, журналіст нібито потрапив в ДТП.

Початок засідання суду призначено на 10:00 6 жовтня.

Нагадаємо, досудовим слідством у вказаній справі було встановлено, що Пукач, будучи посадовою особою, на виконання наказів і вказівок тодішнього міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка та інших посадових осіб, кримінальна справа відносно яких розслідується в окремому провадженні, в травні-вересні 2000 року перевищив службові повноваження щодо журналіста Подольського та Гонгадзе і 17 вересня 2000 року скоїв вбивство останнього.

Раніше Олексій Подольський, журналіст, колега Георгія Гонгадзе заявив в ефірі одного з телеканалів, що Олексій Пукач душив його ременем. На думку журналіста, він залишився жити лише тому, що наказу прибрати його не було, хотіли лише налякати.

Читайте також:

Колега Гонгадзе розповів, як Пукач душив його ременем

Кравчук: Кучма не знав, що слова "заткніть рота Гонгадзе" підлеглі сприймуть, як вказівку до дії

Адвокат: Пукач уклав контракт зі слідством у справі Гонгадзе

Вдова Кравченка: мій чоловік така ж жертва спецслужб, як і Гонгадзе

ВідеоКолега Гонгадзе, якого Пукач душив ременем, потрапив у ДТП

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: