Лазаренко вийде з американської в'язниці 1 листопада 2012

Скандальний екс-прем'єр України Павло Лазаренко вийде на волю на півроку пізніше, ніж передбачалося раніше.

Колишній прем'єр-міністр України Павло Лазаренко буде звільнений з в'язниці в Сполучених Штатах 1 листопада 2012 року.

Як повідомив фахівець зі зв'язків із громадськістю Федерального бюро в'язниць США Кріс Бурке, 4 серпня Лазаренко був переведений з федеральної виправної установи в Дубліні (штат Каліфорнія) до Terminal Island, також у Каліфорнії, - чоловічої виправної установи зі зниженим рівнем безпеки.

Раніше Лазаренка збиралися випустити 11 січня 2012 року.

Бурке не повідомив, чому змінений строк ув'язнення, пославшись на свою некомпетентність у цьому питанні.

Нагадаємо, Павло Лазаренко очолював уряд України з червня 1996 по липень 1997 року. У 1998 році він став народним депутатом і очолив фракцію "Громада".

Лазаренко був заарештований у США в лютому 1999 року з панамським паспортом і провів у в'язниці в очікуванні процесу близько 4 років.

У червні 2003 року його випустили під заставу в 65 млн доларів, однак 1 жовтня 2008 року екс-прем'єр вирішив повернутися в американську в'язницю, пояснивши це метою зберегти своє життя.

Американська прокуратура звинувачувала Лазаренка в здирництві, шахрайстві, перевезенні вкрадених авуарів і відмиванні в 1994-1999 роках 280 млн доларів.

25 серпня 2006 року окружний суд Сан-Франциско засудив Лазаренка до 108 місяців ув'язнення і штрафу в 10 млн доларів за відмивання грошей і продаж за кордон майна, отриманого незаконним шляхом під час ведення справ на посаді прем'єра України. Влітку 2010 року термін ув'язнення Лазаренка був скорочений ще на 7 місяців - до 11 січня 2012 року.

Читайте також:

Лазаренко заявив, що не "замовляв" Щербаня та Гетьмана

Регіонали передрекли Тимошенко долю Лазаренка

Лазаренку скоротили 7 місяців в'язниці

США віддали Україні 3 мільйони доларів, вкрадених при Лазаренку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: